Két kopper (2010)

Seann William Scott
Bruce Willis
Tracy Morgan

Charvi30   2019. 10. 13.

Nagy csalódás volt ez a film. Az ötlet érezhetően az volt, hogy majd Bruce Willisszel összehoznak valami élvezetes kis akció-vígjátékot, amire Kevin Smith-szel még lett is volna lehetőség, de a vége az lett, hogy egy teljesen gáz, erőltetett poénokkal teli vacak filmet csináltak. Kár érte.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Bruce Willis egyik legeredetibb karakterét hozza ebben a filmben. Az egyik legjobb akcióvígjáték, amit az utóbbi időben készítettek. Hatalmas poénok vannak benne.

Deku   2017. 10. 23.

Nagyon jól indult, de tényleg jól indított a film aztán nem is tudom mikor de süllyedni kezdett a szint. Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben.

harnas1207   2019. 01. 03.

Nagyon erőltetett és gyenge vígjáték. Az elejétől kezdve próbáltam élvezni és nevetni a poénokon, de csak egy sablonos a hasadba lyukat dumáló film volt.

Skarsh   2015. 06. 09.

Nekem nagyon tetszett ez a film. Sok vicces jelenet van benne. Néhol leül a cselekmény, de ettől függetlenül szerintem legalább egyszer nézhető filmet kapunk. Tracy Morgan jól hozza az idegesítő nagyszájú főhőst, talán nem is sokat kellett színészkednie.

krysn95   2015. 10. 27.

Indokolatlanul alulértékelt és ismeretlen alkotás. John McClane a hétköznapokban társsal az oldalán. Kifejezetten kellemes vígjáték, jó karakterekkel, erőltetett poénok nélkül.

andy07   2015. 01. 25.

Jópofa rendőrös akció-vígjáték, vannak benne jó poénok.

Kevin Smith és Bruce Willis állítólag nagyon nem jöttek ki jól egymással a forgatás alatt. Mindketten a másikat hibáztatták.

(kázsé)

Az első Kevin Smith film, amit nem ő írt.

(kázsé)

Kevin Smith legtöbb bevételt hozó filmje.

(kázsé)

Kevin Smith első filmje, amit nem Scott Mosier producerrel közösen csinált.

(kázsé)

A forgatókönyv 2008-ban a még el nem készült forgatókönyvek feketelistáján szerepelt.