2 kaliber

D. Wolfe   2016. 05. 02.

Üdítő film volt, jókat nevettem rajta. Kicsit nehezen akart elindulni a lényegi történet, de a a két főszereplő jól ellensúlyozta a hibákat. Manapság ritkák a kilencvenes éveket idéző akció-vígjátékok, ezért pláne jó volt egy ilyen jellegű alkotást látni.

hsanya182   2015. 05. 06.

Szinészi játékok hatalamasak. Denzel Washington és Mark Wahlberg csodálatos páros. Humoros és fordulatos történések vannak benne. A pénz kapja a legfőbb szerepet, amit mindenki megpróbál megszerezni :) Szuper kis kikapcsolódás a film! Kötelező akció-vígjáték!! Ajánlom, többször is :)

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az egyik legjobb akcióvígjáték az elmúlt évekből, főleg azért mert nagyon jól elhelyezi a stílusok között a történet egészét és intelligens humort használ.

gazsika1978   2016. 04. 20.

Denzel Washington nagyon nagy kedvencem, ebben a filmben is kitűnően játszik, de Mark Wahlberg is hozza a tőle elvárhatót. Valahogy a poénok nem ütnek akkorát, mint várnánk, de nekem tetszett, aki szereti az akció-vígjátékokat annak biztos, hogy tetszeni fog.

babsy88   2016. 08. 06.

Mark Wahlberg egyik gyöngébb filmje, de azért nem kutyának való. Vicces, izgalmas, de azért csak nem az igazi.

61 millió dollár költségvetésű film, ami 132 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

Mark Wahlberg és a rendező, Baltasar Kormákur korábban a Csempészek (2012) című film forgatásán is együtt dolgoztak.

(ps)

A rendező bevallása szerint a film legemlékezetesebb sorait Denzel Washington és Mark Wahlberg rögtönözték.

(ps)