2 kaliber (2013)

2 Guns

Képkockák   2022. 02. 17.

A 2010-es évek egyik legjobb akciófilmje lett, melyben megkapjuk a két (mondhatni) régi motorost és a szórakoztató történetet is, amit kellő mennyiségű akcióval fűszereztek. Elsőre mindenképp élvezetes lesz, és kicsit az Orvlövészre (2007) emlékeztet, amiben Wahlberg szintén főszereplő volt.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 19.

Wahlberg, Washington... Elkezdik kissé lassabb tempóban, és gázt adnak.....pénz, pénz, pénz....humor és akció... Mind a ketten szuper színészek és itt alkalmuk van ezt be is mutatni!!! Erősen ajánlott kategória!!!

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az egyik legjobb akcióvígjáték az elmúlt évekből, főleg azért mert nagyon jól elhelyezi a stílusok között a történet egészét és intelligens humort használ.

Deku   2017. 08. 17.

Denzel Washington és Mark Wahlberg nagyon jól működött együtt. Azonnal megkedveltem. Egész jó filmnek tűnt első ránézésre, egy szépen összetákolt történettel egész jól alakító karakterekkel és kellemes hangulattal.

dailyfilmsan   2018. 09. 22.

Akciódús volt, eseményekben gazdag és jó a szövege. Maga az alapötlet nagyon bejött. Csűrte csavarta a sztorit a film és jól jött ki. Nem nagyon kötnék bele ebbe a filmbe jók voltak a színészek és nem éreztem túlzásnak az effekteketsem 1-2 kivétellel de ez még belefér.

elekm90   2021. 01. 22.

Nagyon jól visszaadta a 90-es évek buddy movie hangulatát, a Washington-Wahlberg párost jó volt nézni, főleg Mark Wahlberg idióta karaktere tetszett. A sztorival már több problémám volt, egy ilyen filmhez indokolatlanul sok a csavar benne, alig van benne karakter, aki valóban az, akinek látszik.

hsanya182   2015. 05. 06.

Szinészi játékok hatalamasak. Denzel Washington és Mark Wahlberg csodálatos páros. Humoros és fordulatos történések vannak benne. A pénz kapja a legfőbb szerepet, amit mindenki megpróbál megszerezni :) Szuper kis kikapcsolódás a film! Kötelező akció-vígjáték!! Ajánlom, többször is :)

A Denzel Washington által használt tollat a banki jelenetből egy rajongó vette meg New Yorkban.

(Képkockák )

Mark Wahlberg majdnem minden jelenetben rágózik.

(Képkockák )

A film egy azonos nevű képregényen alapszik, amit Steven Grant alkotott és a Boom! Comics adott ki.

(Képkockák )

61 millió dollár költségvetésű film, ami 132 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

Mark Wahlberg és a rendező, Baltasar Kormákur korábban a Csempészek (2012) című film forgatásán is együtt dolgoztak.

(ps)