2 kaliber

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az egyik legjobb akcióvígjáték az elmúlt évekből, főleg azért mert nagyon jól elhelyezi a stílusok között a történet egészét és intelligens humort használ.

Deku   2017. 08. 17.

Denzel Washington és Mark Wahlberg nagyon jól működött együtt. Azonnal megkedveltem. Egész jó filmnek tűnt első ránézésre, egy szépen összetákolt történettel egész jól alakító karakterekkel és kellemes hangulattal.

dailyfilmsan   2018. 09. 22.

Akciódús volt, eseményekben gazdag és jó a szövege. Maga az alapötlet nagyon bejött. Csűrte csavarta a sztorit a film és jól jött ki. Nem nagyon kötnék bele ebbe a filmbe jók voltak a színészek és nem éreztem túlzásnak az effekteketsem 1-2 kivétellel de ez még belefér.

babsy88   2016. 08. 06.

Mark Wahlberg egyik gyöngébb filmje, de azért nem kutyának való. Vicces, izgalmas, de azért csak nem az igazi.

D. Wolfe   2016. 05. 02.

Üdítő film volt, jókat nevettem rajta. Kicsit nehezen akart elindulni a lényegi történet, de a a két főszereplő jól ellensúlyozta a hibákat. Manapság ritkák a kilencvenes éveket idéző akció-vígjátékok, ezért pláne jó volt egy ilyen jellegű alkotást látni.

61 millió dollár költségvetésű film, ami 132 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

Mark Wahlberg és a rendező, Baltasar Kormákur korábban a Csempészek (2012) című film forgatásán is együtt dolgoztak.

(ps)

A rendező bevallása szerint a film legemlékezetesebb sorait Denzel Washington és Mark Wahlberg rögtönözték.

(ps)