Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Gyilkosság három felvonásban (2014)

Kill Me Three Times

Simon Pegg

Ann Arch   2021. 06. 19.

Meglepően jó

Semmi extra, talán csak, hogy ausztrál. Minden a helyén. Vicces, sablonosan fordulatos, mégsem kiszámítható. A szép fényképezés külön élmény.

dulkap   2017. 04. 26.

Egy könnyed kis krimi-vígjáték Elmore Leonard stílusában. Igazából a forgatókönyv és a rendezés is rendben van a maga módján, talán csak a szereplőgárda lehetett volna jobb, mert Simon Peggen és Alice Bragan kívül mindenki elég súlytalan volt.

Berto49   2017. 09. 27.

Többen az ausztrál Fargo-nak titulálják, annyiban igaz, hogy ebben is gyilkosságok állnak a cselekmény központjában. Szövevényes történet, az idősíkok váltogatásával még jobban összekeveredik a sztori. Több szál eléggé kibontatlan, de azért a morbid, fekete humor kedvelői számára élvezhető.

uniterra   2021. 05. 22.

Tarantinós, s tán ez benne a legjobb. Szerintem pont jól írták meg, s pont jól lett megrendezve. Szeretnék látni akár csak egy magyar fekete humort, ami legalább ennyire jól össze van rakva - ezt a fanyalgóknak.

adamkatka   2016. 09. 13.

Alapvetően nem rossz a film, jók az összefüggések és a több szálon futó történet kerek egészet alkot a végére. Vannak ugyan sablonok, de ennyi belefér, erős közepes film. Egyszer érdemes megnézni.