Robbanófejek

Robbanófejek

The Big Hit

Könnyű hétvégének ígérkezik egy gazdag gyáros lányának elrablása Melvin Smiley és bandája számára. Azonban hamar kiderül, hogy éppen főnökük keresztlányát rabolták el. Ráadásul aznap Mel szeretője lelép pénzének nagy részével, sőt megjelennek menyasszonyának kedves szülei is, akik szintén igényt tartanak a pénzre. A pár nap alatt teljesen összeomlik munkahelyi és családi élete: sosem számított ilyen akcióban bővelkedő, siralmasan nevetséges hétvégére...

Rendező: Kirk Wong
Lou Diamond Phillips
Mark Wahlberg
Antonio Sabàto, Jr.

2023.01.13 uniterra

Vígjáték, de milyen? Ami az alacsony intelligenciájú szórakoztatást illeti, ez a film nagy sikert aratott. Az ízléssel rendelkezők jobb, ha messzire elkerülik.

2015.07.10 Mantracz

Remekül szórakoztam :), a nyitójelenet egészen egyedülálló. Akciódús, vicces, minden, amire egy ilyen filmtől számítanál. Tudom ajánlani.

2019.12.26 gerda

Teljesen tisztességes darab, a maga műfajában még egészen emlékezetesnek is mondanám. Az akciófilmek kedvelői bátran tegyenek vele egy próbát, nem fognak csalódni.

2017.07.03 shinijimmy

Meglepően pofás film, remek, szórakoztató akciókkal, összességében pozitív csalódás. Volt tempója, szóval engem abszolút lekötött.

27 milkió dolláros összbevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

13 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

Melvin szerepét eredetileg Martin Lawrencenek írták.Szerző: magyaristvan

A videokölcsönzőben található majdnem minden borító és poszter a Troma Entertainmenttől származott.Szerző: VFTS