Bukós szakasz

(CHiPs)

dulkap  2017. 08. 29. 15:59

Jópofa kis baromkodás látványos és pörgős akciókkal. Nem egy világmegváltó vígjáték és klasszikus sem válik belőle soha, de szórakoztató kikapcsolódás tud lenni egy szerethető párossal a főszerepben.

HercegPeter  2017. 09. 23. 10:48

Az a baj az ilyen filmekkel, hogy van benne 1-2 jó poén és azzal akarják eladni az egész filmet. A két főszereplőről megtudunk pár dolgot és végig ez akar lenni a humorforrás. Van benne néhány jobb akciójelenet, de túl laza a film, semmi csavar, vagy fordulat. Bőven kimeríti az "egyszernézős" film fogalmát.

Orosz István  2017. 06. 29. 21:34

Nekem egyébként tetszett, jó volt a sztori, én örülnék egy második résznek is. Volt benne akció humor, a karakterek is nagyon jók voltak. A színész gárdát is nagyon eltalálták. Meglepően szórakoztató.

MMcFly2015  2017. 04. 04. 01:42

Annak ellenére, hogy egy lazább vígjátékra vágytam, nem sok poén jött át. Néhol akadnak jó párbeszédek, de a műfajt nézve kevés. Michael Pena és a látványos - időnként vicces - motoros üldözések feldobják a filmet, ami miatt kevésbé lehet szidni. De a krimi szál a legegyszerűbb, semmi nagyobb fordulatot nem kapunk, minden halad egyről, a kettőre. Rengeteg hasonló nyomozós akcióvígjáték készül, évente kiadnak több ilyet. Exférj újratöltve, Személyiségtolvaj, Kamuzsaruk stb... Egyik sem egy kimagasló film, de az egyszer szórakoztató, átlagos jelző mindenképpen stimmel.

Milanman  2017. 06. 29. 09:57

Az év eddigi legrosszabb filmje. Minden szempontból. Hajszál választja el a nézhetetlentől. Megkockáztatom, hogy az elmúlt cca. 10 év top 10 legrosszabb filmjeinek listájára is felférne.

Jess Rowland
Jane Kaczmarek
Ryan Hansen
Adam Brody
Jess Rowland
Adam Brody
Movieaddicts: Bukós szakasz
Habkönnyű, de nagyon szórakoztató havervígjáték. Remek kikapcsolódást nyújt, csak bírjuk rekeszizmokkal. Csak ügyeljünk a korhatárra, tényleg nem gyerekeknek készült. 6,5/10
VOX.hu - Bukós szakasz
Nem egy 21 Jump Street, de a maga prosztó módján meglepően szórakoztató a Bukós szakasz. 60/100
Smoking Barrels: Bukós szakasz
A Bukós szakasz tehát tucatvígjáték a javából, de egyáltalán nem annyira vállalhatatlan, mint azt a kritikai össztűz sejteti, és talán pont annyira nem áll még be a sorba, hogy akár kedvünkre valót is találjunk benne. Egy olyan film, amely még a folyamatos brainstorming szakaszában leledzik, de emiatt az elcsépelt megoldások rohamtempójú végigzongorázása mellett egy-két szórakoztató ötletre is futja.

6,5/10

A film alapjául az azonos című televíziós sorozat szolgált, mely 1977 és 1983 között futott.

A Bukós szakasz premierjét eredetileg augusztus 11-re tűzte ki a stúdió, de a bemutatót végül március 24-re módosították.