Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Bukós szakasz (2017)

CHIPS

FGyula   2019. 03. 03.

Szórakoztató

A film nem egy elgondolkodtató, de szerintem nézhető.

dulkap   2017. 08. 29.

Jópofa kis baromkodás látványos és pörgős akciókkal. Nem egy világmegváltó vígjáték és klasszikus sem válik belőle soha, de szórakoztató kikapcsolódás tud lenni egy szerethető párossal a főszerepben.

Deku   2018. 02. 15.

Volt benne egy két helyen gyengébb pillanat, de annyira jó volt a sztori, hogy ez hamar feledhető is. Számomra ez a film igazán pörgős és eseménydús volt. Amint belelép, az ember ebbe a világba magával ragadja és nem ereszti a film végéig.

HercegPeter   2017. 09. 23.

Az a baj az ilyen filmekkel, hogy van benne 1-2 jó poén és azzal akarják eladni az egész filmet. A két főszereplőről megtudunk pár dolgot és végig ez akar lenni a humorforrás. Van benne néhány jobb akciójelenet, de túl laza a film, semmi csavar, vagy fordulat. Bőven kimeríti az "egyszernézős" film fogalmát.

Orosz István   2017. 06. 29.

Nekem egyébként tetszett, jó volt a sztori, én örülnék egy második résznek is. Volt benne akció humor, a karakterek is nagyon jók voltak. A színész gárdát is nagyon eltalálták. Meglepően szórakoztató.

HETEDIK   2017. 06. 29.

A csajok hajnalig-hoz képest zseniális alkotás. Az mégis jobban áll....no comment. Pedig szerintem kimondottan nem rossz, jó poénokkal, vígjátékhoz képest egész sok és igényes akciókkal tarkítva. Jó kocsik, jó verdák, jó csajok és a két főszereplőre ... több»

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 05.

Gyenge volt nagyon. Poént nyomokban tartalmazott, de egyéb irritáló jelenetet annál többet. Ennél sokkal többet vártam tőle.

Jess Rowland
Jane Kaczmarek
Ryan Hansen
Adam Brody
Jess Rowland
Adam Brody
Michael Peña

A film összbevétele 26 800 152 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 49 965 139 forintot termelt. A hazai mozik összesen 35 465 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául az azonos című televíziós sorozat szolgált, mely 1977 és 1983 között futott.

A Bukós szakasz premierjét eredetileg augusztus 11-re tűzte ki a stúdió, de a bemutatót végül március 24-re módosították.

Dax Shepard felesége, Kristen Bell is szerepel a filmben.

(puffancshercegnő)

Dax Shepard felesége, Kristen Bell is csatlakozik a szereplőgárdához Adam Brody, Rosa Salazar és Vincent D’Onofrio társaságában.

(puffancshercegnő)

R-besorolást kapott az MPAA-tól.

Los Angelesben forgatták le a filmet.

A forgatási munkálatok 2015. október 21-én kezdődtek meg.

A film Rick Rosner azonos című, 1970-es évekbeli televíziós sorozatán alapszik.

Dax Shepard egy személyben rendezője, producere, forgatókönyvírója és szereplője a filmnek.

Habkönnyű, de nagyon szórakoztató havervígjáték. Remek kikapcsolódást nyújt, csak bírjuk rekeszizmokkal. Csak ügyeljünk a korhatárra, tényleg nem gyerekeknek készült. 6,5/10 több»

Nem egy 21 Jump Street, de a maga prosztó módján meglepően szórakoztató a Bukós szakasz. 60/100 több»

A Bukós szakasz tehát tucatvígjáték a javából, de egyáltalán nem annyira vállalhatatlan, mint azt a kritikai össztűz sejteti, és talán pont annyira nem áll még be a sorba, hogy akár kedvünkre valót is találjunk benne. Egy olyan film, amely még a folyamatos brainstorming szakaszában leledzik, de emiatt az elcsépelt megoldások rohamtempójú végigzongorázása mellett egy-két szórakoztató ötletre is futja.

6,5/10 több»