Női szervek

rbernadett   2015. 10. 13.

Nagyot csalódtam Sandra Bullockban, ez a fajta humor teljesen rangon aluli. Gusztustalan,trágár.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó vígjáték, végig vicces, kicsit morbid, de még pont a határon van.

indingo   2017. 05. 02.

Adott két színésznő, aki egymás elletettjei és máris adva van egy jó film. Bírtam a történetet, hogy Melissa az elborult agyú nyomozó, míg Bullock a kimért.

Deku   2017. 07. 23.

Elég jó kis poénokkal volt tele rakva, nem volt az a túlzott mocskos humora. Szerintem még bőven belefért ebbe a kategóriába. Melissa McCarthy pedig itt is hozza a megszokott humorát.

Berto49   2018. 01. 20.

Gagyi amerikai rendőrnő-komédia, de azért néha nevettem rajta. Én kedvelem Sandra Bullock-ot, ám a humor főforrása ebben a filmben Melissa McCarthy volt, a duci nyomozónő szerepében, bár a trágár beszólásait nem díjaztam . Ezt a szokását valószínűleg még a stand-up komédiás múltjából hozta magával. A sztori ezerszer elpufogtatott; két egymást utáló „szerv” felgöngyölít egy hatalmas kábítószeres bandát. Egynek elment, nem unatkoztam rajta, ami feltétlenül előny a szórakoztatónak szánt film esetében.

A fickó, akivel Mullins csókolózik a bárjelenetben, valójában Melissa McCarthy férje, Ben Falcone.

(SódóGA)

Ashburn portréfotója az évkönyvben Sandra Bullock tablóképe volt az 1982-es Washington-Lee High School végzős diákjai közt, Arlingtonban, Virginia államban. A fogszabályzót és a szemüveget azonban utólag rakták rá a film kedvéért.

(SódóGA)

Hasonló történetet dolgozott fel a Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk, melyben szintén Sandra Bullock játszotta főszerepet. Bullock harmadik alkalommal alakított FBI-ügynököt: Beépített szépség (2000), Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk (2005).