Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ildikó Bacskai   2021. 01. 07.

Kevés ennyire eltalált vígjátékot ismerek, a kontraszt Bullock és McCarthy karaktere között nagyon el van találva, egyébként egy rettenet vicces történet nagyszerűen kidolgozott ötletekkel, nagyon sokszor megnéztük, mert mindig sírva röhögünk.

rbernadett   2015. 10. 13.

Nagyot csalódtam Sandra Bullockban, ez a fajta humor teljesen rangon aluli. Gusztustalan,trágár.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó vígjáték, végig vicces, kicsit morbid, de még pont a határon van.

indingo   2017. 05. 02.

Adott két színésznő, aki egymás elletettjei és máris adva van egy jó film. Bírtam a történetet, hogy Melissa az elborult agyú nyomozó, míg Bullock a kimért.

Artemisia   2017. 11. 12.

Nagyon tetszett ez a film, vicces,csajos, nagyon rajta a szereposztás is, Mccarthy és Bullock nagyon jó páros.Az egyik kedvenc vígjátékom.

Deku   2017. 07. 23.

Elég jó kis poénokkal volt tele rakva, nem volt az a túlzott mocskos humora. Szerintem még bőven belefért ebbe a kategóriába. Melissa McCarthy pedig itt is hozza a megszokott humorát.

dailyfilmsan   2020. 05. 12.

Nagyon alpári de szakadtam rajta. Zsigerien dől belőle a hülyeség és ez a vonzereje. Az amúgy erőltetett narratíva annyira könnyeden csúszik ki a szereplők szájából hogy egyértelmű az összhang a színészek között. Mellesleg az a társadalomkritika amit... több»

A fickó, akivel Mullins csókolózik a bárjelenetben, valójában Melissa McCarthy férje, Ben Falcone.

(SódóGA)

Ashburn portréfotója az évkönyvben Sandra Bullock tablóképe volt az 1982-es Washington-Lee High School végzős diákjai közt, Arlingtonban, Virginia államban. A fogszabályzót és a szemüveget azonban utólag rakták rá a film kedvéért.

(SódóGA)

Hasonló történetet dolgozott fel a Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk, melyben szintén Sandra Bullock játszotta a főszerepet. Bullock harmadik alkalommal alakított FBI-ügynököt: Beépített szépség (2000), Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk (2005).

(SódóGA)

Eredetileg Melissa McCarthy nem tudta volna vállalni a filmet a Személyiségtolvaj (2013) és a Mike és Molly című sorozat miatt, de végül sikerült összeegyeztetnie a forgatásokat.

(SódóGA)

A Huffington Post egyik cikke szerint Melissa McCarthy, Sandra Bullock és Katie Dippold már azelőtt is szerettek volna egy közös filmet készíteni, mielőtt rátaláltak a Női szervek forgatókönyvére.

(SódóGA)

Amikor megkapta a Női szervek (2013) forgatókönyvét, csak annyi volt ráírva, hogy „címnélküli női haverzsaru vígjáték”.

(SódóGA)

A rendező, Paul Feig cameózott a filmben: ő az a doktor a kórházban, aki azt mondja Mullinsnak, hogy kitiltották a családját az osztályról, amiért olyan közönségesen viselkedtek.

(SódóGA)

Dan Bakkedahl karaktere, Craig a tipikus „minden albinó csak rosszfiú lehet” sztereotípiának a paródiáját adja, ami a nyolcvanas évek filmjeiben népszerű közhely volt.