Pofázunk és végünk (2014)

Ride Along

freeman   2020. 12. 06.

Király film.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Teli találat. Ilyen szereplőpárost a Halálos fegyver filmek óta nem láttam ebben a kategóriában. Van persze sok olyan, ami humorba még ezt is túlszárnyalja, de abba az akció nincs meg eléggé.

Deku   2017. 09. 13.

Rohadtul eltalálták ezt a filmet. A film maga is tökéletes lett de emellett zenei ügyileg is oda tették magukat. Hangulata kiváló, szeretni való és szórakoztató lett. Csak ajánlani tudom.

Norbert93   2019. 07. 13.

Tipikus, klisés amerikai vígjáték kiszámítható és nem éppen komolyan vehető cselekménnyel, ámde a sok filmben látott vicces, béna és a marcona keményfiú ellenpárost olyan hitelesen adja vissza a két színész, hogy a saját szintjén a film kiemelkedik a... több»

harnas1207   2018. 12. 28.

Sajnos a cím pontosan leírta miről szól a film. Pofáztak és végem lett. Egy laza vígjátékot vártam, erre egy szenvedős valami lett. Nevetni kínomba se tudtam.

Greeta   2019. 08. 06.

Brutál jó beszólások vannak benne. Ice Cube az egyik kedvencem itt is ő viszi a prímet.

VFTS   2016. 08. 02.

A szokásos sztori: két ember nem kedveli egymást, de együtt kell működniük. A sztori könnyen kitalálható, de a poénok kárpótolnak minket és a tipikus amerikai akció jelenetekből sincs hiány.

A filmet mindössze 35 alatt forgatták.

Eredetileg Dwayne Johnson és Ryan Reynolds játszotta volna James és Ben szerepét.

(kázsé)

Mikor Ben fenyegeti Jamest a raktárban, azt mondja neki, 1000 darabra fogja felszeletelni. Ez egy valódi kivégzési módszer, ami az ősi Kínából származik, és amit 1905-ben tiltottak be.

(kázsé)

Ice Cube az egyik jelenetben saját jól ismert számát idézi: "It Was A Good Day".

(kázsé)

A filmben felhangzik egy, az '50-es évek óta használt hangeffekt, a Wilhelm Scream.