Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

22 Jump Street - A túlkoros osztag (2014)

22 Jump Street

HETEDIK   2020. 06. 14.

Ugyanakkora kaki mint az első rész. Egyedül Jillian Bell tudott bele vinni egy kis színt, de ezt leszámítva szinte nézhetetlen.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az első rész akkora durranás volt, hogy gyorsan kellett csinálni folytatást, ami hozta a megszokott második rész hangulatot. Vicces, izgalmas, de az elődjétől messze elmarad.

Deku   2017. 07. 25.

Szerintem tökre beteg ez a film ahogy elődje is az. Ott jobban ütött hisz első rész lévén frissebb poénok de itt se lehet panaszra ok. Lehet ám röhögni és vigyorogni.

Thibo84   2019. 05. 19.

Az első részhez képest sokkal jobb lett. Anno moziban néztem meg és úgy jöttem ki a teremből, hogy fájt már a rekeszizmom annyit röhögtem Tatum és Hill bohóckodásán. Ráadásul pörgősebb és akció dúsabb is volt, mint az egy.

dailyfilmsan   2019. 01. 25.

Hozta ugyan azt a szintet amit az első rész nyújtott. Ami kicsit ellentmondásos volt az az hogy felcserélődtek a szerepek. Jenko eszesebbnek és normálisabbnak hatott és Smidth pedig gagyinak. A pláne az hogy a film minden egyes percében próbálták beb... több»

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Amerikai ronda,fortyogó trutymó.Ízlésficamos,beteges poénok,képsorok,vicctelen viccek,humortalan színészek.Mit kellene még írnom?

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nagyon nagyon vicces volt. Jonah Hill ugyanolyan jó volt, mint minden vígjátékában, Channing Tatum-ban pedig pozitívan csalódtam, mert ő is nagyon vicces volt. Végig szórakoztatja a nézőt, jó kikapcsolódás. Szerencsére az előzetes nem sütött el sok poént

Jillian Bell
Jonah Hill

Világszerte 322,5 millió dollár bevételt generált.

21 Jump Street – A kopasz osztag folytatása.

Channing Tatum egy személyben főszereplője és producere a filmnek.

Magyarországon 39 503 728 Ft-os bevételt produkált.

Jonah Hill egy személyben főszereplője és producere a 22 Jump Street-nek.

A Rotten Tomatoes oldalán 84%-ot kapott 199 kritika alapján.

Kb. 50 millió dollárból jött létre a film.

Seth Rogen és Jonah Hill 7. közös filmje.

Wyatt Russell, Kurt Russell fia, apja bevallása szerint a film kedvéért utasította el Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész egyik szerepét.

(kázsé)

A tavaszi szünet idején játszódó jelentben az egyik kocsma neve "Gringo Pendejos", ami durva fordításban azt jelenti, "hülye amerikaiak".

(kázsé)