mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az első rész akkora durranás volt, hogy gyorsan kellett csinálni folytatást, ami hozta a megszokott második rész hangulatot. Vicces, izgalmas, de az elődjétől messze elmarad.

Deku   2017. 07. 25.

Szerintem tökre beteg ez a film ahogy elődje is az. Ott jobban ütött hisz első rész lévén frissebb poénok de itt se lehet panaszra ok. Lehet ám röhögni és vigyorogni.

dailyfilmsan   2019. 01. 25.

Hozta ugyan azt a szintet amit az első rész nyújtott. Ami kicsit ellentmondásos volt az az hogy felcserélődtek a szerepek. Jenko eszesebbnek és normálisabbnak hatott és Smidth pedig gagyinak. A pláne az hogy a film minden egyes percében próbálták bebizonyítani hogy a régi felállásban vannak de nem. A vége túl van tolva és ez elrontja az összképet sajnos. Amúgy meg meg lehet nézni, szóval nem vészes.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nagyon nagyon vicces volt. Jonah Hill ugyanolyan jó volt, mint minden vígjátékában, Channing Tatum-ban pedig pozitívan csalódtam, mert ő is nagyon vicces volt. Végig szórakoztatja a nézőt, jó kikapcsolódás. Szerencsére az előzetes nem sütött el sok poént

Thibo84   2019. 05. 19.

Az első részhez képest sokkal jobb lett. Anno moziban néztem meg és úgy jöttem ki a teremből, hogy fájt már a rekeszizmom annyit röhögtem Tatum és Hill bohóckodásán. Ráadásul pörgősebb és akció dúsabb is volt, mint az egy.

Jillian Bell
Jonah Hill

Világszerte 322,5 millió dollár bevételt generált.

21 Jump Street – A kopasz osztag folytatása.

Channing Tatum egy személyben főszereplője és producere a filmnek.