22 Jump Street - A túlkoros osztag (2014)

22 Jump Street

Jillian Bell

elekm90   2021. 06. 17.

Forgatókönyv tekintetében egy fokkal gyengébb az elsőnél. Nem mondom, itt is akad vicces jelenet és jó akció, de szerintem a szerelmi szál erőltetett (az elsőben sokkal aranyosabb volt), és van 1-2 gyenge jelenet is (pl. Jonah Hillnek van egy szerint... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az első rész akkora durranás volt, hogy gyorsan kellett csinálni folytatást, ami hozta a megszokott második rész hangulatot. Vicces, izgalmas, de az elődjétől messze elmarad.

Deku   2017. 07. 25.

Szerintem tökre beteg ez a film ahogy elődje is az. Ott jobban ütött hisz első rész lévén frissebb poénok de itt se lehet panaszra ok. Lehet ám röhögni és vigyorogni.

Thibo84   2019. 05. 19.

Az első részhez képest sokkal jobb lett. Anno moziban néztem meg és úgy jöttem ki a teremből, hogy fájt már a rekeszizmom annyit röhögtem Tatum és Hill bohóckodásán. Ráadásul pörgősebb és akció dúsabb is volt, mint az egy.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Amerikai ronda,fortyogó trutymó.Ízlésficamos,beteges poénok,képsorok,vicctelen viccek,humortalan színészek.Mit kellene még írnom?

dailyfilmsan   2019. 01. 25.

Hozta ugyan azt a szintet amit az első rész nyújtott. Ami kicsit ellentmondásos volt az az hogy felcserélődtek a szerepek. Jenko eszesebbnek és normálisabbnak hatott és Smidth pedig gagyinak. A pláne az hogy a film minden egyes percében próbálták beb... több»

7ETEDIK   2020. 06. 14.

Ugyanakkora kaki mint az első rész. Egyedül Jillian Bell tudott bele vinni egy kis színt, de ezt leszámítva szinte nézhetetlen.

Világszerte 322,5 millió dollár bevételt generált.

21 Jump Street – A kopasz osztag folytatása.

Channing Tatum egy személyben főszereplője és producere a filmnek.

Magyarországon 39 503 728 Ft-os bevételt produkált.

Jonah Hill egy személyben főszereplője és producere a 22 Jump Street-nek.