Bogi87   2016. 05. 27.

Nagy csalódás volt az első rész után, nem tudta felvenni vele a versenyt.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Ritka eset mikor a második rész üti az elsőt, na de ennyivel!? A maga stílusában egyedülálló alkotásra sikerült, Jim Carrey legjobb filmje.

dulkap   2015. 01. 22.

Én méltó folytatásnak nem nevezném. De lehet, hogy ennek a szinkron az oka. FIGYELEM: AKI TEHETI NE SZINKRONNAL NÉZZE!!!!!! Minden percre jut egy erőltetett szóvicc, ami az eredetiben nem hiszem hogy van. Ráadásul kb 10% ami vicces is. Számomra nagyon rontott a film élvezhetőségén. Ennek ellenére lehetett rajta jókat nevetni és adok is majd egy esélyt neki eredeti nyelven. De számomra egy közepeske vígjáték, ami a nyomába sem érhet az első résznek.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Egyértelmű, hogy nem éri el az első rész színvonalát, de azért tud nyújtani egy jó másfél órás kikapcsolódást. Többet vártam volna, de ez most ilyen lett. Sok jelenetnél azt éreztem, hogy új ötlet hiányában az elsőt utánozták. Más köntösben, de lényegében ugyanazok a poénok.

Mavil   2016. 06. 09.

A Dumb és Dumber nagy kedvencem volt, ezért vártam annyira a folytatását, de nagyot kellett csalódnom a második részben. Bár van benne néhány jó poén, közelébe sem érhet elődjének, ami nagy kár.

Rachel Melvin
Kathleen Turner
Rob Riggle
Jeff Daniels

Mi húsz évvel érettebbek lettünk. Ők csak öregebbek. Hollywood legidiótább párosa két évtized után tér vissza ráncok barázdálta poénok közepette. több»

A filmnek terveznek egy harmadik részt is, melyet újabb 20 év után forgatnak majd. Ekkor Carreyék több, mint hetven évesek lesznek.

(SethFranco )

Rob Riggle rejtőzködős jelenetéhez nem használtak CGI technológiát. A testfestés mintegy hat órát vett igénybe.

(ps )

Jeff Daniels a forgatást megelőző éjszaka nyerte el az Emmy-díjat.

(ps )