Vakáció

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nekem ez a film nem igazán tetszett. A bemutatója alapján könnyed, laza vígjátékra számítottam, ehhez képest, a mai agyatlan gusztustalan káromkodós, alig vicces vígjátékot kaptam. Van egy szint, amit ha átlép egy film, akkor unalmassá válik, hát ez jócskán átlépte.

indingo   2017. 05. 02.

Adtam egy esélyt a filmnek, de éreztem, hogy ez esz. kerestem a poénokat, de nem találtam, ja mert nem volt vicces. leporolnak részi sztorikat mostanában, de semmi újdonság nincs bennük.

dulkap   2015. 12. 07.

Szomorú, de Harold Ramis és John Hughes forog a sírjában. Úgy fest, hogy a humort is magukkal vitték. Pár poén és Charlie Day megmenti a filmet az 1*-tól, de közelében sincs az eredeti szériának.

Bogi87   2016. 05. 27.

Sok poénnal megtűzdelt vígjáték, amely tele van utalásokkal elődjére.

Deku   2017. 10. 23.

Szinte sajnáltam a végén, hogy ennyi időt elpazaroltam erre a semmilyen filmre. A történet itt elég durva módon lehúzza az egész filmet. Nekem úgy tűnt mintha össze vissza ugrálnánk és nem lehet eldönteni sokszor hogy most mi is van.

Charlie Day
John Francis Daley
Jonathan M. Goldstein
John Francis Daley
Christina Applegate

Ezt a filmet már láttuk. Csak a poénok voltak mások… több»

Leírhatnánk, hogy a Vakáció túltolta a bélsárpoénokat a nosztalgia oltárán, de igazából nem ezért rossz film. több»

Na, jó ne áltassuk magunkat, gondoltuk, hogy rossz lesz. A kérdés csak az volt mennyire. Nos, a látottak alapján azt mondanám nagyon, de nem szeretném a fanyalgó, kultúrsznob kritikus benyomását kelteni, ezért ígérem megpróbálom megtalálni a film értékeit. Nehéz lesz. több»

A filmben a család autója egy 2015-ös Tartan Prancer, amit kifejezetten a film kedvéért találtak ki.

(ArpiHajdu és Réci )

Rusty karakterét a történet minden egyes részében más színész alakította, így Ed Helms immár hatodik a sorban, aki eljátszotta a figurát.

(ArpiHajdu és Réci )

Rusty szerepére Jason Sudeikis és Adam Sandler neve is szóba jött.