Szextúra

smith   2015. 05. 29.

Egy jó indulatú közepes értékelést tudok adni erre a filmre. Más weblapokon magas értékelést kapott a nézőktől, ezért nagy várakozással ültem a tv elé. Egy Cool-túra szintű filmben reménykedtem. Sajnos a minőség elmaradt a várakozásaimtól. Főleg obszcén poénokkal operál, azoknak tudnám csak ajánlani, akik ezt kimondottan szeretik, vagy a tini korosztálynak.

Bence04   2015. 02. 18.

szerintem nem egészen az a lényege egy filmnek hogy tökéletes legyen akár kamera beállítás vagy vágás főleg egy vígjátéknál, hanem az hogy az embert "magával ragadja" vagy sem. Nekem kifejezetten tetszett :D Voltak benne jó poénok meg vicces jelenetek :D