Euro túra

Euro túra

EuroTrip

Scottot (Scott Mechlowicz) épp az érettségi bankett előtt dobja a barátnője, így szomorú és kétségbeesett hősünk az asztal alá issza magát, és bánatában megsérti az európai cserediákot, akivel az interneten tartja a kapcsolatot. Miután kiderül, hogy a cserediák nem az, akinek hitte, Scott… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Csehország
Premier (HU): 2004.10.27.

2023.04.14 Gamehun638

Érdekes alkotás. Vannak vicces részei, de vannak felejhető dolgai. Egyszer mindenképp érdemes megnézni. Nem egy nagyköltségvetésű filmre emlékeztet. Hanem tipikusan a vasárnap délutáni időzónás vígjáték.

2017.03.05 GedyPapa

Az egyik kedvenc vígjátékom és pont azért, mert nem vettem magamra azt, amit sokan igen: Amerika így látja Európát. Az iróniát szeretem. A poénok ültek a sztori egyszerű volt, de egy olyan vígjáték, amit akár többször is meg lehet nézni!

2016.04.28 ArpiHajdu és Réci

Gagyi film, amelyen egyszer el lehet valahogy szórakozni, bosszankodni rajta meg nem érdemes. Érdekes volt Matt Damont látni egy kicsi mellékszerepben, pedig ekkor már ismert volt Hollywoodban.

2018.11.30 harnas1207

Sokkal jobban tetszett, mint az Amerikai pite, vagy a hozzá hasonló tucat filmek. Némely poénja klasszikus lett.

2020.11.20 Di Canio

Sokszor láttam már, megunhatatlan vígjáték, a legjobbak közé tartozik a főiskolás kategóriában, amolyan Amerikai pite, Cool túra vonal. Végig kiváló poénokon lehet szórakozni.

Vinny Jones egy angol futball huligánt alakít a filmben. Jones a valóságban 9 internacionális kupát nyert meg csapatának, Wales-nek.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A fimben Scott barátnője egy rock énekesért hagyja ott a fiút, akit Matt Damon alakít. A valóságban Matt Damont a Metallica dobosáért, Lars Ulrich-ért hagyta ott a barátnője.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film készítői a DVD-n üzentek a kalózoknak, akik jóval a megjelenés előtt már árulták a film hamisított verzióját.Szerző: SódóGA

A srácok az érettségi partin valódi sört ittak.Szerző: SódóGA

(2017. 05. 28.)
A mozi poénjainak bő háromnegyedét gyakorlatilag recés élű vadászkéssel heréli ki a teljességgel inkompetens szinkron. Ezt a filmet mindenképpen angolul, magyar felirattal kell megnézni - és álláspontom szerint KÖTELEZŐ megnézni!

10/10 Több