A bakancslista (2007)

The Bucket List

A bakancslista

rbernadett   2015. 09. 12.

Nekem ez a film annyira nem 100%-os mint a többségnek. Két szerethető idős ember elhatározza, hogy halála előtt még bepótolja, amit addig nem tudott megtenni. A bakancslista kifejezést viszont kétségtelen, hogy ennek a filmnek köszönhetjük. Szeretem a színészeket és jó a történet is, de nekem egy kicsit hihetőbb lenne, ha mondjuk nem egy milliárdost ragadtak volna ki, aki meg akar tenni mindent, amit még eddig nem tett.

Dodi   2015. 06. 09.

Nagy kedvenc! Elgondolkodtató film, tele humorral, drámával és nagyszerű színészi alakításokkal. Jack Nicholson és Morgan Freeman hihetetlen, hogy milyen jó párost alakít. Kiváló film, újra és újra megnézem!

Deku   2017. 07. 11.

Szerintem nagyon oda tették magukat ezzel a filmmel. Már attól szerethető, hogy ilyen nagy kedvenc színészeket válogattak össze. Ámbár a történet is nagyon tetszett, nem volt agyon tekerve és ez az egyszerűség jót tett neki.

HETEDIK   2019. 06. 02.

A film mondanivalója az, hogy éljük az életet, amennyire tehetjük, mert sosem lehet tudni, melyik nap az utolsó. A két legendának ez jutalomjáték volt, jó volt őket látni együtt. Sok szép jelenet van benne, nekem a végső tetszett a legjobban, mikor a két konzerv közé odateszik a listát. Jól bemutatja, mennyire jelentéktelen is az élet valójában, a film pedig azt, egy valaminek van igazán értelme: a felhőtlen szórakozásnak!

MKristijan   2015. 09. 02.

Sokáig vártam ennek a filmnek a megnézésével, de egyáltalán nem bántam meg. Azt nem mondom hogy önszántamból még egyszer leülnék megnézni de ha a tv-ben menne akkor egye fene :)

Morgan Freeman
Jack Nicholson

A filmben Morgan Freeman valóban saját gyermeke, Alfonso Freeman játssza.

Jack Nicholson valóban leborotválta a fejét a film kedvéért, míg Morgan Freeman a kopaszságát a maszkmesterek leleményességének köszönheti.

Edward szerepét Clint Eastwoodnak is felajánlották.