Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A bakancslista (2007)

The Bucket List

Vélemények: A bakancslista (2007)

Levi23   2020. 10. 30.

Eszmélezlenül tetszett a film. A vége nagyon megható volt. Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg.

rbernadett   2015. 09. 12.

Nekem ez a film annyira nem 100%-os mint a többségnek. Két szerethető idős ember elhatározza, hogy halála előtt még bepótolja, amit addig nem tudott megtenni. A bakancslista kifejezést viszont kétségtelen, hogy ennek a filmnek köszönhetjük. Szeretem ... több»

Deku   2017. 07. 11.

Szerintem nagyon oda tették magukat ezzel a filmmel. Már attól szerethető, hogy ilyen nagy kedvenc színészeket válogattak össze. Ámbár a történet is nagyon tetszett, nem volt agyon tekerve és ez az egyszerűség jót tett neki.

HETEDIK   2019. 06. 02.

A film mondanivalója az, hogy éljük az életet, amennyire tehetjük, mert sosem lehet tudni, melyik nap az utolsó. A két legendának ez jutalomjáték volt, jó volt őket látni együtt. Sok szép jelenet van benne, nekem a végső tetszett a legjobban, mikor a... több»

Sabnock Sanatory   2019. 01. 30.

Két színészóriás játszik, szinte lubickol a szerepben,bár nekem ez a forgatókönyv valahogy túl amerikai,és túlságosan kiszámítható,plusz kissé lapos. Nem rossz, és leköti a nézőt, de pluszt nem ad.

Dodi   2015. 06. 09.

Nagy kedvenc! Elgondolkodtató film, tele humorral, drámával és nagyszerű színészi alakításokkal. Jack Nicholson és Morgan Freeman hihetetlen, hogy milyen jó párost alakít. Kiváló film, újra és újra megnézem!

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Egyik kedvenc filmem. Egyszerre vicces és szomorú ami azért elég meglepő kombináció. Azt hittem amikor először néztem, hogy sokkal nyomasztóbb lesz a halál közeli jelenléte miatt, de ez inkább ünnepli az életet. Morgan Freeman és Jack Nicholson még mindig nagyon tudnak annyi szent.

MKristijan   2015. 09. 02.

Sokáig vártam ennek a filmnek a megnézésével, de egyáltalán nem bántam meg. Azt nem mondom hogy önszántamból még egyszer leülnék megnézni de ha a tv-ben menne akkor egye fene :)

dittee   2015. 12. 21.

Remek mondanivalóval megáldott, tanulságos film. Zseniális történet, ami drámai, humoros és elgondolkodtató. És csatlakozva az előttem szólókhoz a főszereplőpáros tényleg szuper alakítást nyújt és nagyon jól összepasszolnak!

Leilani   2016. 07. 25.

Ez egy igazán remek film. A színészek nagyon hitelesen alakítják a karaktereket. Nagyon megindító a film, két idős ember történetén keresztül mutatja be az emberi halandóságot, megmutatja, az életet ki kell használni. Mindenkinek ajánlom.

hsanya182   2016. 10. 20.

Szerethető dráma, jó színészi alakításokkal és dumákkal két öreg történetéről, akik mielőtt feldobnák a bakancsot még letesztelnek pár extrém dolgot.

MidoD7   2019. 04. 12.

Ezt hívom én remek mókának és szórakozásnak. Kettő az egyben. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem.

bgnz367   2017. 04. 18.

Ez a film tömve van jobbnál jobb poénokkal amit nem is szégyellnek elsütni. Nagyon tetszetős, hogy olyan nagyágyúkat használtak ehhez a filmhez amit megérdemelt. Nekem nagy örömet okozott ez a film.

VFTS   2016. 08. 10.

Jó történet, jó szereplőkkel, de valahogy még se az igazi. Annyira nem győzött meg, hogy másodszorra is megnézzem.

MMcFly2015   2017. 01. 04.

A történet egyszerűbb nehezen lehetne, de a két színész kihozza belőle a maximumot, hogy véletlenül se legyen a másfél órában unalmas a film. Annyira szépen táncol a humor és a dráma között, hogy engem is összezavar, vajon illik -e most mosolyogni :)... több»

kevelin   2017. 10. 13.

Egy vicces dráma. Fura de így van. Hatalmasat alakít benne a két főszereplő. Az egyik pillanatban sírsz a nevetéstől a másikban visszatér beléd a letargia.

SzFa   2017. 09. 25.

Én annyira nem voltam odáig érte. A történet érdekes és drámai, megható, de nekem az extrém dolgok kicsit extrémek, szerintem nem ilyenre vágynak. A színészek igen nevese és tehetségesek, de összességében a film nekem gyenge, nem valós.

szabomarc   2019. 01. 04.

Történetében hasonlít a legkúlabb naphoz, ami egy újabb feldolgozása a témának. Nekem tetszett, valószínűleg hasonló helyzetben én is hasonlóan tennék. Mindenkinek ajánlom.

Pirospingu   2016. 10. 22.

Szívhez szóló "rákos-romantikus" alkotás, amely keretei között marad, nyugis esős délutánokra találták kis, ahhoz pedig teljesen megfelel. A színészi játék teljesíti az elvárást, és kellően le tud kötni a hangulat. 8/10

Ghotik   2016. 09. 28.

Alapvetően a sztoriját tekintve nem lenne rossz film, de nagyon vontatott cselekményű, unatkoztam a filmen. Lassan történnek az események és így a színészek profizmusa sem mutatkozik meg.

Olivér Rózsa   2017. 01. 19.

Nem kell sokat várni tőle. Egyszer nézős vidám film. Szerintem rakhattak volna bele több poént is.

moony5972   2015. 07. 11.

Szinte magamhoz se tértem a döbbenettől annyira bejött ez a film. Ritka, amikor ennyire eldobom magam, de ez megérte az előtte eltöltött időt. Kegyetlen jó alkotás és a színészi játék is hibátlan. Többször nézős, bátran ajánlós fajta!

Zoer8993   2017. 05. 29.

Ebben a filmben én megkaptam mindent amire egy néző vágyhat. Régi és unhatatlan szereplőket láthattunk egy igazán humoros és szórakoztató vígjátékban. Lehetetlen nem kedvelni.

Teófil   2015. 02. 01.

Hihetetlenül magával ragadó film! A történet és a színészek nagyszerűek!

N.Béla   2016. 07. 25.

Érzelmes és nagyon izgalmas film is volt egyben. Tényleg eredeti a rendező elképzelése és töredelmesen bevallom, hogy végigsírtuk vagy éppen sírva nevettünk a filmen. Pedig önszántamból hasonló szomorú témával foglalkozó filmeket nem szoktunk megnézni, de nem bántam meg.

sonyxxx   2015. 06. 04.

Jó kis film volt, amit két remek, számomra nagyon szimpatikus színész vitt a vállán, jó volt köztük az összhang. A történet és a mondanivaló is nagyon tanulságos volt, a pénz nem minden, az életben a legfontosabbak az emberi kapcsolatok.

clay00   2017. 02. 26.

Sokrétű ez a film, ráadásul két kiváló színészi alakítással, de mit vár az ember két ekkora ikontól! A történetvezetés semmi igazából, tulajdonképpen egy két szereplős alkotás ez.

sepsiklaudia   2015. 12. 29.

nagyon jó film. mély érzelmekkel és igazán teljesen valós. Elgondolkodtat az életről mégis humoros, groteszk és a színészek is remekek

a.edit63   2015. 05. 19.

Ez a film egy remekmű. Rob Reiner nem hiába az egyik kedvenc rendezőm... Gyönyörű képek, remek történet vezetés. Egy nagyon jó történet, amiben egyszerre van mondanivaló, dráma és humor! Jack Nicholson és Morgan Freeman pedig egyszerűen tökéletes, hi... több»

Pock   2016. 07. 07.

Nagyon istenítik ezt a filmet, de számomra unalmas volt. Lassú cselekményű, vontatott. Viszont a színészek profik, van tanulsága és mondanivalója a filmnek, elgondolkoztat. Ezért közepes.