A bakancslista

The Bucket List

2024.04.01 Tomipapi

Klassz film. Érdekes volt, ahogy a két karakter homlokegyenest más életvitele szemben állt egymással. Következetesen tartva magukat az addigi életvitelükhöz. Jól lett kiválasztva a két főszereplő.

Két színészóriás játszik, szinte lubickol a szerepben, bár nekem ez a forgatókönyv valahogy túl amerikai és túlságosan kiszámítható, plusz kissé lapos. Nem rossz, és leköti a nézőt, de pluszt nem ad.

2022.10.18 JRD

Két leg egy filmben! 3,5*

Mégsem éreztem ennél a filmnél azt a HŰHA-érzést. Kedvenc filmjeim egyike, szigorúan a két leg miatt, de a történet sablonos és egysíkú. Van némi üzenete, de ennyi erővel lehetne üzenete egy tál csirkepaprikásnak is. De ettől még érdemes megnézni. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2019.06.02 HE7EDIK

A film mondanivalója az, hogy éljük az életet, amennyire tehetjük, mert sosem lehet tudni, melyik nap az utolsó. A két legendának ez jutalomjáték volt, jó volt őket látni együtt. Sok szép jelenet van benne, nekem a végső tetszett a legjobban, mikor a... Több

2017.07.11 Deku

Szerintem nagyon oda tették magukat ezzel a filmmel. Már attól szerethető, hogy ilyen nagy kedvenc színészeket válogattak össze. Ámbár a történet is nagyon tetszett, nem volt agyon tekerve és ez az egyszerűség jót tett neki.

2015.09.12 rbernadett

Nekem ez a film annyira nem 100%-os mint a többségnek. Két szerethető idős ember elhatározza, hogy halála előtt még bepótolja, amit addig nem tudott megtenni. A bakancslista kifejezést viszont kétségtelen, hogy ennek a filmnek köszönhetjük. Szeretem ... Több

2022.12.29 Erik Csok

Morgen Freemen és Jack Nicholson jutalomjátéka és mondanivalója ez a film!

A bakancslistát lehet szeretni, lehet utálni, de vitatni nem lehet tőle, hogy komoly mondandója van. Még idén meg szerettem volna nézni ezt a filmet, ugyanis én nagyon szeretem a tanulságos filmeket, amikből lehet tanulni, és akarnak üzeni valamit. És hallottam, hogy ez a film is rendelkezik mondandóval. Most megnéztem, és tényleg egy fontos mondanivalót adott át ez a film. Ez pedig nem sikerült volna Morgen Freemen és Jack Nicholson nélkül. A két legenda egy filmben már szerintem garancia arra, hogy jó filmre ül le az ember. A kémia nagyon működik közöttük, és fantasztikusan játszanak mindketten. És a humor is működik, én például kétszer is hangosan nevettem egy jó ideig, szóval szerintem vicces film. A története pedig így kerek, és egy szép történetet lát a néző szerintem. Remek jelenetek és monológok vannak benne, amik tanulságosak és elgondolkodtatóak. Én bátran ajánlom, szerintem megéri megnézni, és sokat tanulhat belőle az ember.

2016.10.20 hsanya182

Szerethető dráma, jó színészi alakításokkal és dumákkal két öreg történetéről, akik mielőtt feldobnák a bakancsot még letesztelnek pár extrém dolgot.

2019.05.17 Ms. Akárki

Egyik kedvenc filmem. Egyszerre vicces és szomorú ami azért elég meglepő kombináció. Azt hittem amikor először néztem, hogy sokkal nyomasztóbb lesz a halál közeli jelenléte miatt, de ez inkább ünnepli az életet. Morgan Freeman és Jack Nicholson még mindig nagyon tudnak annyi szent.

2015.06.09 Dodi

Nagy kedvenc! Elgondolkodtató film, tele humorral, drámával és nagyszerű színészi alakításokkal. Jack Nicholson és Morgan Freeman hihetetlen, hogy milyen jó párost alakít. Kiváló film, újra és újra megnézem!

2017.01.04 MMcFly2015

A történet egyszerűbb nehezen lehetne, de a két színész kihozza belőle a maximumot, hogy véletlenül se legyen a másfél órában unalmas a film. Annyira szépen táncol a humor és a dráma között, hogy engem is összezavar, vajon illik -e most mosolyogni :)... Több

2015.09.02 MKristijan

Sokáig vártam ennek a filmnek a megnézésével, de egyáltalán nem bántam meg. Azt nem mondom hogy önszántamból még egyszer leülnék megnézni de ha a tv-ben menne akkor egye fene :)

2019.04.12 MidoD7

Ezt hívom én remek mókának és szórakozásnak. Kettő az egyben. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem.

2017.10.13 kevelin

Egy vicces dráma. Fura de így van. Hatalmasat alakít benne a két főszereplő. Az egyik pillanatban sírsz a nevetéstől a másikban visszatér beléd a letargia.