Cool túra

imreacs82   2019. 07. 14.

Sokak szerint kihagyhatatlan film, de szerintem abszolút felejthető. Nem fogott meg semmivel sem a film, sablonos, idióta, nem tudtam rajta nagyokat nevetni, egy-két poén kivételével.

indingo   2017. 12. 05.

Eléggé Amerikai Pite utánzat szaga van a filmnek. Mintha újra feldolgozták volna. Nekem semmi újat nem adott a film, ezerszer lerágott csont már a története.

szaka123   2016. 01. 25.

Hatalmas vígjáték! DJ Qualls olyan szinten hozta az elnyomott, félénk srácot, hogy nagyot néztem amikor megnyúzta a gepárdot... :D Sokat idézet mondatok, jelenetek. Örök érvényű klasszikus számomra. Bármikor megtudom nézni!

nagyniki987   2016. 04. 30.

Nem tetszett a film, mert hihetetlenül obszcén, gusztustalan és kritikán aluli poénok vannak benne. A színészek pedig nem amatőrök, láttam már jó filmeket tőlük, nem is egyet... Nem tudok semmi pozitívomot felhozni.

evaspitzmuller   2016. 04. 10.

Ezt a filmet szerintem a fiatalabb korosztály tudja értékelni, eléggé szexuális töltetű. Tökéletesen bemutatja a főiskolai/egyetemi fiatalok életét, minden napjait. Todd Phillips filmjeit imádom, rengeteg bennük a humor, a poén, a vicces élethelyzet. A szűz fiú karakterrel soha nem lehet mellé lőni, a velük történő helyzetek szinte csak viccesek lehetnek. Ez már garancia a sok nevetésre.

smith   2015. 06. 15.

Szuper vígjáték remek szereposztással. Elsősorban a fiatalabb korosztálynak ajánlanám. Az obszcén és a szexuális jellegű poénok uralják a film nagy részét, de ezeket jól fogják meg és hatásosak , nem ízléstelenek.

Superbad   2017. 02. 04.

Könnyed vígjáték, de ennek ellenére többször nézős darab. A poénok ütnek, a színészekre nincs panasz, egyszóval ideális időtöltés. Becsúszik pár altesti poén is, de nem annyira dominálnak a filmben. 9/10

Seann William Scott
Seann William Scott

A filmben fogyasztott tudatmódosító szer marihuana.

A "fuck" szó 7x hangzik el ebben a formában, viszont annak változatai sokkal többször.

A folytatásban már csak két színész vett részt az eredeti szereplőgárdából: DJ Qualls, mint Kyle Edwards és Rhoda Griffis, mint Tour Group Mom.

A flmet teljes egészében az USA-ban forgatták le, Texas, Georgia, Tennessee, Connecticut, California, Massachusetts területén - összesen 20 helyszínen.

1999. október 16 - 1999. december 27. között zajlott le a forgatás.

A világpremier az USA-ban volt 2000. május 11-én.

2009-ben mutatták be a folytatását, címe: Road Trip: Beer Pong.

A jegypénztárak adatai szerint 119,754,278 dolláros bevételt produkált.

A Metacritic weboldalon 55/100 pontot kapott 32 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes oldalán 57%-os értékelést ért el 91 kritika alapján.