Cool túra

Road Trip
Tom

Seann William Scott
Seann William Scott

Az amerikai egyetemista létnek megvannak a maga íratlan szabályai. Ilyen az is, hogy nem minősül megcsalásnak az, ha más körzetszámban tartózkodsz, mint a barátnőd. Nem megcsalás az sem, ha két nővel csinálod, mert érvénytelenítik egymást. Nem megcsalás, ha annyira részeg vagy, hogy nem is… Több

Premier (HU): 2000.10.26.

2023.09.05 Di Canio

Jó kis vígjáték, végig szórakoztató, jó poénokkal.

2017.12.05 indingo

Eléggé Amerikai Pite utánzat szaga van a filmnek. Mintha újra feldolgozták volna. Nekem semmi újat nem adott a film, ezerszer lerágott csont már a története.

2016.01.25 szaka123

Hatalmas vígjáték! DJ Qualls olyan szinten hozta az elnyomott, félénk srácot, hogy nagyot néztem amikor megnyúzta a gepárdot... :D Sokat idézet mondatok, jelenetek. Örök érvényű klasszikus számomra. Bármikor megtudom nézni!

2023.06.06 Gamehun638

Tipikus amerikai tinifilm. Jó nők, talán még nem olyan elvont poénok. Ismert, szimpi karakterek. Egy estés mozinak tökéletes.

2015.06.15 smith

Szuper vígjáték remek szereposztással. Elsősorban a fiatalabb korosztálynak ajánlanám. Az obszcén és a szexuális jellegű poénok uralják a film nagy részét, de ezeket jól fogják meg és hatásosak , nem ízléstelenek.

A filmben fogyasztott tudatmódosító szer marihuana. Szerző: Bogi87

A "fuck" szó 7x hangzik el ebben a formában, viszont annak változatai sokkal többször.Szerző: Bogi87

A folytatásban már csak két színész vett részt az eredeti szereplőgárdából: DJ Qualls, mint Kyle Edwards és Rhoda Griffis, mint Tour Group Mom.Szerző: Bogi87

A flmet teljes egészében az USA-ban forgatták le, Texas, Georgia, Tennessee, Connecticut, California, Massachusetts területén - összesen 20 helyszínen. Szerző: Bogi87