rbernadett   2016. 02. 20.

Szeretem az olyan filmeket, amikben a színészek tudnak nevetni saját magukon és bevállalnak olyan filmeket, amik már saját maguk paródiája. 4 idősödő motoros, akik már belefásultak a családapaságba vagy éppen a papucsférjségbe úgy döntenek, hogy még utoljára berúgják a motort és útnak indulnak. A film abszolút kiszámítható poénokkal van tele, de ez egy cseppet sem zavaró. Vicces kikapcsolódás olyan színészekkel, akiket korábban teljesen más szerepekből ismerhettünk meg.

Deku   2017. 10. 14.

Imádtam benne Tim Allen-t mindig is kedvencem volt a Télapu óta. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is. Nekem ez így ahogy volt, teljesen bejött. Javaslom mindenkinek.

HETEDIK   2018. 12. 29.

Régen láttam már ezt a filmet, de remek kikapcsolódás volt újra látni. Az embernek eszébe jut, miket tervezgetett fiatal fejjel, felnőttként pedig mire vitte. Elég kevés ember jut ilyenkor arra, megvalósultak az álmai, tervei. Főhőseink is ebben a cipőben járnak, felnőttek, megkorosodtak, az életük bepunnyadt, épp ezért kalandra vágynak. Én mind a négy főszereplőt bírtam, főleg Macy szerencsétlen karaktere volt vicces, Travolta többedszerre bizonyítja, vígjátékban is megállja helyét, Allen-nek és Lawrence-nek pedig hazai pálya volt ez a mind a négyüknek megérdemelt jutalomjáték. Kiemelném még Liottát, remek rosszfiú volt. A film fő üzenete pedig az, hogy néha igenis ki kell lépnünk a komfortzónánkból, mert ki tudja melyik nap az utolsó.

harnas1207   2019. 02. 20.

Nagyon komoly a színészi gárda és ez igaz a mellékszereplőkre is. Azonban a film nem lett túl vicces. A történet is már sokadjára lerágott csont. Ilyen színészekkel ezerszer jobb filmet is lehetett volna forgatni.

vivikejencikelara   2016. 10. 22.

Olyan mintha nem is film lenne .. mintha igazából ilyenek lennének az "öregfiúk". Élvezhető kis film lett belőle és azért a végén megdöbbent a szemüveges fickó mire nem képes a szerelem miatt. Jó!

Jill Hennessy
Marisa Tomei
Kevin Durand
M.C. Gainey
William H. Macy

Ez John C. McGinley és Martin Lawrence második közös filmje, az első a Nekem 8 volt.

(kázsé)

Bár a főszereplők elvileg Cincinnatiból, Ohio államból származnak, abban a városban egyetlen felvétel sem készült.

(kázsé)

Maggie éttermét direkt a forgatás kedvéért építették fel, ma ajándékboltként funkcionál.