Faterok motoron

Marisa Tomei
Kevin Durand
M.C. Gainey
William H. Macy

Az ember soha nem öregszik ki a vagányságból. A négy középkorú jóbarát elhatározza, hogy egy hétvégére maga mögött hagyja a hétköznapok nyomorúságait, felveszi a bőrdzsekit, és motoron keresztülvágtatnak a végtelen amerikai országúton. Mindez azonban nagyobb kihívást jelent számukra, mint… Több

Rendező: Walt Becker
Író: Brad Copeland
Premier (HU): 2007.04.19.

2023.08.26 Ergit

Maga a helyzet, faterok motoron, már komikus, és még el sem kezdődött a film! A színészek játéka szintén első osztályú!

Lerágott csont és erősen sablonos, ezerszer megírt történet. Az alakítások is inkább gyengék és erőtlenek. Felesleges film, felesleges rá időt pazarolni.

2020.08.21 indingo

Az előzetesben minden jó poént lelőttek. Kicsit nyögve nyelős a története, darabos az egész, de egyszer azért meg lehetett nézni.

2017.10.14 Deku

Imádtam benne Tim Allen-t mindig is kedvencem volt a Télapu óta. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is. Nekem ez így ahogy volt, teljesen bejött. Javaslom mindenkinek.

2016.02.20 rbernadett

Szeretem az olyan filmeket, amikben a színészek tudnak nevetni saját magukon és bevállalnak olyan filmeket, amik már saját maguk paródiája. 4 idősödő motoros, akik már belefásultak a családapaságba vagy éppen a papucsférjségbe úgy döntenek, hogy még ... Több

Ez John C. McGinley és Martin Lawrence második közös filmje, az első a Nekem 8 volt.Szerző: kázsé

Bár a főszereplők elvileg Cincinnatiból, Ohio államból származnak, abban a városban egyetlen felvétel sem készült.Szerző: kázsé

Maggie éttermét direkt a forgatás kedvéért építették fel, ma ajándékboltként funkcionál.Szerző: kázsé

Eredetileg a filmnek lett volna folytatása, de a rendező későbbi balul sikerült filmje miatt végül lemondtak róla.Szerző: kázsé