Szilonka   2020. 08. 26.

Kicsit olyan papás volt a története, hogy na majd mi megmutatjuk. Értem én, hogy ez poénos, de valahogy kicsit erőltetettnek éreztem az egész storit.

indingo   2020. 08. 21.

Az előzetesben minden jó poént lelőttek. Kicsit nyögve nyelős a története, darabos az egész, de egyszer azért meg lehetett nézni.

rbernadett   2016. 02. 20.

Szeretem az olyan filmeket, amikben a színészek tudnak nevetni saját magukon és bevállalnak olyan filmeket, amik már saját maguk paródiája. 4 idősödő motoros, akik már belefásultak a családapaságba vagy éppen a papucsférjségbe úgy döntenek, hogy még ... több»

Deku   2017. 10. 14.

Imádtam benne Tim Allen-t mindig is kedvencem volt a Télapu óta. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is. Nekem ez így ahogy volt, teljesen bejött. Javaslom mindenkinek.

HETEDIK   2018. 12. 29.

Régen láttam már ezt a filmet, de remek kikapcsolódás volt újra látni. Az embernek eszébe jut, miket tervezgetett fiatal fejjel, felnőttként pedig mire vitte. Elég kevés ember jut ilyenkor arra, megvalósultak az álmai, tervei. Főhőseink is ebben a ci... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Nagyon jó film. Remek kikapcsolódás volt főleg a kiváló szereplőgárda miatt. Végignevettem az egészet, de nem fél beszélni a "kapuzárási" pasis témákról sem. Tim Allen karakterét nagyon szerettem. Egyik kedvenc színészem.

harnas1207   2019. 02. 20.

Nagyon komoly a színészi gárda és ez igaz a mellékszereplőkre is. Azonban a film nem lett túl vicces. A történet is már sokadjára lerágott csont. Ilyen színészekkel ezerszer jobb filmet is lehetett volna forgatni.

Jill Hennessy
Marisa Tomei
Kevin Durand
M.C. Gainey
William H. Macy

Ez John C. McGinley és Martin Lawrence második közös filmje, az első a Nekem 8 volt.

(kázsé)

Bár a főszereplők elvileg Cincinnatiból, Ohio államból származnak, abban a városban egyetlen felvétel sem készült.

(kázsé)

Maggie éttermét direkt a forgatás kedvéért építették fel, ma ajándékboltként funkcionál.

(kázsé)

Eredetileg a filmnek lett volna folytatása, de a rendező későbbi balul sikerült filmje miatt végül lemondtak róla.

(kázsé)

A rendező, Walt Becker legjobban nyitó filmje.

(kázsé)

A vadkan a Harley-Davidson védjegye.