Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

elekm90   2020. 03. 18.

Rém gyenge, sablonos komédia gyenge forgatókönyvvel és egyszerű poénokkal. Tipikus "régi banda újra összefog és megmutatja, hogy még mindig tud" film. Szegény William H. Macy-t sajnálom egyedül, hogy ehhez a nevét adta, a másik 3 főszereplőtől már megszokhattuk ezt az utóbbi években. 3/10

rbernadett   2016. 02. 20.

Szeretem az olyan filmeket, amikben a színészek tudnak nevetni saját magukon és bevállalnak olyan filmeket, amik már saját maguk paródiája. 4 idősödő motoros, akik már belefásultak a családapaságba vagy éppen a papucsférjségbe úgy döntenek, hogy még utoljára berúgják a motort és útnak indulnak. A film abszolút kiszámítható poénokkal van tele, de ez egy cseppet sem zavaró. Vicces kikapcsolódás olyan színészekkel, akiket korábban teljesen más szerepekből ismerhettünk meg.

Deku   2017. 10. 14.

Imádtam benne Tim Allen-t mindig is kedvencem volt a Télapu óta. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is. Nekem ez így ahogy volt, teljesen bejött. Javaslom mindenkinek.

HETEDIK   2018. 12. 29.

Régen láttam már ezt a filmet, de remek kikapcsolódás volt újra látni. Az embernek eszébe jut, miket tervezgetett fiatal fejjel, felnőttként pedig mire vitte. Elég kevés ember jut ilyenkor arra, megvalósultak az álmai, tervei. Főhőseink is ebben a cipőben járnak, felnőttek, megkorosodtak, az életük bepunnyadt, épp ezért kalandra vágynak. Én mind a négy főszereplőt bírtam, főleg Macy szerencsétlen karaktere volt vicces, Travolta többedszerre bizonyítja, vígjátékban is megállja helyét, Allen-nek és Lawrence-nek pedig hazai pálya volt ez a mind a négyüknek megérdemelt jutalomjáték. Kiemelném még Liottát, remek rosszfiú volt. A film fő üzenete pedig az, hogy néha igenis ki kell lépnünk a komfortzónánkból, mert ki tudja melyik nap az utolsó.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Nagyon jó film. Remek kikapcsolódás volt főleg a kiváló szereplőgárda miatt. Végignevettem az egészet, de nem fél beszélni a "kapuzárási" pasis témákról sem. Tim Allen karakterét nagyon szerettem. Egyik kedvenc színészem.

Jill Hennessy
Marisa Tomei
Kevin Durand
M.C. Gainey
William H. Macy

Ez John C. McGinley és Martin Lawrence második közös filmje, az első a Nekem 8 volt.

(kázsé)

Bár a főszereplők elvileg Cincinnatiból, Ohio államból származnak, abban a városban egyetlen felvétel sem készült.

(kázsé)

Maggie éttermét direkt a forgatás kedvéért építették fel, ma ajándékboltként funkcionál.