Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Nagyonjóképű   2020. 03. 10.

Ez a második rész nagyon nagyon lapusra sikerült. Nagyon erőltetett poénok voltak benne, kiszámítható volt a sztori. Vártam a folytatás, de nagy csalódás volt a film.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Az első rész az egyik legjobb vígjáték az utóbbi időben, de ez sajnos egyáltalán nem sikerült jól. Csalódás.

Deku   2017. 10. 14.

Nálam nem azt az érzést váltotta ki és így elég furcsán hatott rám ez a film. Viszont összességében nem is lett annyira rémes, bőven a nézhető kategóriába esik szerencsére. Egyszer érdemes megnézni.

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Ritka unalmas egy vígjáték volt sajnos. Csalódás az első részhez képest pedig már az se volt tökéletes. Még egy bőrt le akartak húzni erről a történetről nem nem sikerült nekik. Kiszámítható nagyon.

Lonka   2017. 07. 31.

Az első rész jobban tetszett. Kicsit izzadságú szagú volt az egész. Elég lett volna belőle egy rész. A története eléggé sablonos és kiszámítható.

Christoph Waltz
Christoph Waltz
Charlie Day

Az első rész túl sok pénzt termelt ahhoz, hogy ne készüljön el a folytatás. A cím amennyire eredeti, annyira megtévesztő is, Nick, Kurt és Dale ezúttal főnökök nélkül kerülnek a saját maguk által okozott bajba. Közel annyira jó, mint az előző, csak ezt máshogy éri el. több»

Az akcióban használt adóvevőkön a Dóra, a felfedező című sorozat címszereplője, Dóra látható.

(LionelMessi10)

37 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

42 millió dollár volt a film költségvetése.