Förtelmes főnökök 2 (2014)

Horrible Bosses 2

Christoph Waltz
Christoph Waltz

Hondati   2021. 04. 04.

Mérhetetlen rossz folytatás

Ennél erőltetettebb szerepjátékokat nem láttam. Kár volt megnézni. Az első epizód után hervatag silányság. Bűnrossz!!!

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Az első rész az egyik legjobb vígjáték az utóbbi időben, de ez sajnos egyáltalán nem sikerült jól. Csalódás.

Deku   2017. 10. 14.

Nálam nem azt az érzést váltotta ki és így elég furcsán hatott rám ez a film. Viszont összességében nem is lett annyira rémes, bőven a nézhető kategóriába esik szerencsére. Egyszer érdemes megnézni.

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Ritka unalmas egy vígjáték volt sajnos. Csalódás az első részhez képest pedig már az se volt tökéletes. Még egy bőrt le akartak húzni erről a történetről nem nem sikerült nekik. Kiszámítható nagyon.

MMcFly2015   2017. 02. 19.

Mikor anno beharangozták, hogy lesz folytatás nem értettem, hogy lehetne a tökéletesre sikerült Förtelmes főnökökből még egy bőrt lehúzni. Szerencsére mégis jól sikerült. Tipikus folytatás film, néhol túlzásokba estek. Nem olyan jó mint az első része... több»

Lonka   2017. 07. 31.

Az első rész jobban tetszett. Kicsit izzadságú szagú volt az egész. Elég lett volna belőle egy rész. A története eléggé sablonos és kiszámítható.

erahurka   2018. 08. 21.

Nem érzem annyival rosszabbnak az első résznél, bár nekem az sem akkora kedvencem. Korrekt, kicsit extrém vígjáték ez is, simán nézhető folytatás.

Az akcióban használt adóvevőkön a Dóra, a felfedező című sorozat címszereplője, Dóra látható.

(LionelMessi10)

37 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

42 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Ez volt az első alkalom, hogy Jennifer Aniston szerepet vállalt egy folytatásfilmben.

(ps)

Ez Jamie Foxx és Christoph Waltz második közös filmje. Az első a Django elszabadul (2012) volt.

(ps)

Az első rész túl sok pénzt termelt ahhoz, hogy ne készüljön el a folytatás. A cím amennyire eredeti, annyira megtévesztő is, Nick, Kurt és Dale ezúttal főnökök nélkül kerülnek a saját maguk által okozott bajba. Közel annyira jó, mint az előző, csak ezt máshogy éri el. több»