mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Az első rész az egyik legjobb vígjáték az utóbbi időben, de ez sajnos egyáltalán nem sikerült jól. Csalódás.

Deku   2017. 10. 14.

Nálam nem azt az érzést váltotta ki és így elég furcsán hatott rám ez a film. Viszont összességében nem is lett annyira rémes, bőven a nézhető kategóriába esik szerencsére. Egyszer érdemes megnézni.

VFTS   2016. 08. 02.

Az első rész után hatalmas csalódás volt. Erőltetett poénok, a történet sem világbajnok. A filmről a legjobb, amit el lehet mondani, hogy mint mindennek, szerencsére egyszer ennek is vége lett.

Borga   2016. 11. 10.

Akinek tetszett a Förtelmes főnökök első része, az nagy valószínűséggel a 2. rész után sem fog csalódást érezni. Tele van olcsó, közhelyes poénokkal, de nincs ezzel probléma, mert ezzel együtt is élvezhető a film.

MMcFly2015   2017. 02. 19.

Mikor anno beharangozták, hogy lesz folytatás nem értettem, hogy lehetne a tökéletesre sikerült Förtelmes főnökökből még egy bőrt lehúzni. Szerencsére mégis jól sikerült. Tipikus folytatás film, néhol túlzásokba estek. Nem olyan jó mint az első része, de kihozták a maximumot. A förtelmes főnökök (mindkét része) az a vígjáték, amit 1-2 évente szívesen előveszek, mert tökéletes szórakozás, és képes vagyok könnyesre röhögni magam a három hülyén. Na meg persze az egyik legjobb karakter Anyab*szó Jones se utolsó, aki szerencsére még több szerepet kapott a folytatásra...

Christoph Waltz
Christoph Waltz
Charlie Day

Az első rész túl sok pénzt termelt ahhoz, hogy ne készüljön el a folytatás. A cím amennyire eredeti, annyira megtévesztő is, Nick, Kurt és Dale ezúttal főnökök nélkül kerülnek a saját maguk által okozott bajba. Közel annyira jó, mint az előző, csak ezt máshogy éri el. több»

Az akcióban használt adóvevőkön a Dóra, a felfedező című sorozat címszereplője, Dóra látható.

(LionelMessi10)

37 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

42 millió dollár volt a film költségvetése.