sammy88   2020. 08. 25.

Gyenge folytatás

Imádtam az első részt, de ez a folytatás nagyon erőtlenre sikeredett. A figurák is teljesen elgyengültek és Jennifer Aniston szerepe is teljesen leengedett pedig hát az ő karaktere olyan amiből azt hinné az ember, hogy végtelen számú poént ki lehet sajtolni.. hát a készítőknek ez nem sikerült.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Az első rész az egyik legjobb vígjáték az utóbbi időben, de ez sajnos egyáltalán nem sikerült jól. Csalódás.

Deku   2017. 10. 14.

Nálam nem azt az érzést váltotta ki és így elég furcsán hatott rám ez a film. Viszont összességében nem is lett annyira rémes, bőven a nézhető kategóriába esik szerencsére. Egyszer érdemes megnézni.

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Ritka unalmas egy vígjáték volt sajnos. Csalódás az első részhez képest pedig már az se volt tökéletes. Még egy bőrt le akartak húzni erről a történetről nem nem sikerült nekik. Kiszámítható nagyon.

Lonka   2017. 07. 31.

Az első rész jobban tetszett. Kicsit izzadságú szagú volt az egész. Elég lett volna belőle egy rész. A története eléggé sablonos és kiszámítható.

VFTS   2016. 08. 02.

Az első rész után hatalmas csalódás volt. Erőltetett poénok, a történet sem világbajnok. A filmről a legjobb, amit el lehet mondani, hogy mint mindennek, szerencsére egyszer ennek is vége lett.

MMcFly2015   2017. 02. 19.

Mikor anno beharangozták, hogy lesz folytatás nem értettem, hogy lehetne a tökéletesre sikerült Förtelmes főnökökből még egy bőrt lehúzni. Szerencsére mégis jól sikerült. Tipikus folytatás film, néhol túlzásokba estek. Nem olyan jó mint az első része... több»

Christoph Waltz
Christoph Waltz
Charlie Day

Az akcióban használt adóvevőkön a Dóra, a felfedező című sorozat címszereplője, Dóra látható.

(LionelMessi10)

37 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

42 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Ez volt az első alkalom, hogy Jennifer Aniston szerepet vállalt egy folytatásfilmben.

(ps)

Ez Jamie Foxx és Christoph Waltz második közös filmje. Az első a Django elszabadul (2012) volt.

(ps)

A filmben három Oscar-díjas színész is szerepet kapott. Ők Jamie Foxx, Christoph Waltz és Kevin Spacey.

(ps)

Ez volt Jason Sudeikis és Jennifer Aniston harmadik közös filmje.

(ps)

Az első rész túl sok pénzt termelt ahhoz, hogy ne készüljön el a folytatás. A cím amennyire eredeti, annyira megtévesztő is, Nick, Kurt és Dale ezúttal főnökök nélkül kerülnek a saját maguk által okozott bajba. Közel annyira jó, mint az előző, csak ezt máshogy éri el. több»