Lángelmék

dailyfilmsan   2020. 02. 16.

Gyenge volt a film. Nem sok poén ért célt és az egész sztori egy szerelmi 3szögre ráerőltetve cicaharccal. Hát nem volt nyerő ötlet. Azt reméltem ha igaz történet ihlette filmről van szó akkor kicsivel többet akar majd nyújtani mint egy kimerült paródia de nem. Unalmas, lassú és nem vicces.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Szeretem Sudeikis karakterét és Kristen Wiig is egyre több vígjátékot dob fel egyediségével. A stílusa a filmnek is nekem való pont, úgyhogy mindenkinek ajánlani tudom.

indingo   2018. 01. 01.

Nem tudom elhinni, hogy a dolgok így történetek. Voltak ellentmondások, amik nem tették hihetővé a sztorit. De valami alapja azért mégis csak volt a sztorinak...

dulkap   2017. 07. 27.

Vannak jó pillanatai, de igazából teljesen súlytalan vígjáték, ami ha nem megtörtént eseményt dolgozna fel, akkor még ennyire se figyeltek volna fel rá a nézők.

Deku   2017. 10. 22.

Pont az ellenkezőjét hozta mint számoltam volna, és ez most szomorú mert nagyon alacsony fokon teljesített. Számítottam arra, hogy ez a film ilyen lesz de ez nem volt kedvelhető.

HercegPeter   2019. 07. 10.

Már a színészek neveinek olvasásakor is rájöhetünk (Galifianakis, Sudeikis, Wiig), hogy ez nem egy könnyed vígjáték lesz. Inkább az erőltetettség irányába fog húzni. Ez van hogy bejön és van hogy nem. Itt éppen a kettő között lavírozik a film. Vannak... több»

Artemisia   2018. 03. 20.

Egy szórakozásra tökéletesen alkalmas, ha nem várunk tőke sokat a sztori a humoros stílusban előadott akció szállal leköti a nézőt, és sokat lehet rajta nevetni. Egyébként kevés eredeti poénnal rendelkezik, és mind a történetet,mind a karaktereket tekintve unalmasan sablonos.

Owen Wilson
Jared Hess
Owen Wilson
Kristen Wiig

A film összbevétele 29 674 699 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 131 772 377 forintot termelt. A hazai mozik összesen 99 330 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az új Szellemirtók című filmből hárman is szerepelnek a filmben: Kate McKinnon, Kristen Wiig és Leslie Jones.

(ps)

A film eredeti címe Loomis Fargo volt, utalva ezzel a kifosztott bankfiókra.

(ps)

Úgy volt, hogy az egyik főszerepet Jim Carrey kapja majd, de végül mégis Owen Wilson kapta meg a szerepet.

A filmet megtörtént események ihlették: 1997-ben Charlotte városában kirabolták a Loomis Fargo bankfiókot, amely során 17.3 millió dollár készpénzt zsákmányoltak.

(ps)

A gyártó stúdió csődje miatt sokat vártunk arra, hogy Zach Galifianakisnak hasmenése legyen a medencében. Aki már nagyon visszatartotta a nevetést, s szorítja a szükség, hát most kiengedheti magából. 40/100 több»

Jason Sudeikis kattant bérgyilkosa, vagy Kate McKinnon "pszicho anyuja" ellopja a showt - utóbbi ráadásul a Szellemirtók után idén már másodszor - így ha pár poénon kívül bárkire is emlékezni fogunk, akkor azok ők lesznek. 65/100 több»

A sztoriban sok logikát vagy mélységet ne keressünk, természetesen az összes szereplő síkhülye, a legtöbb karakter erősen antipatikus is, plusz a szerelmi szál fájdalmasan buta, de legalább a gegek azért néhol - rendszerint ott, ahol nem Galifianakis van a vásznon - elég jók (pl. a "takonysípon" azért nagyon röhögtem), és olyan óriási bajok azért nincsenek a filmmel, hogy egyszer, nyitott hangulatban, sörözve meg ne lehessen tekinteni. 5,5/10 több»