Lángelmék

Owen Wilson
Jared Hess
Owen Wilson
Kristen Wiig

A történet középpontjában David Scott Ghant áll, aki viszonyt kezd kolléganőjével, majd úgy döntenek, hogy ideje munkaadójukat megszabadítani némi tőkétől. A férfi barátnője (Kristen Wiig) segítségével közel 20 millió dollárt lovasít meg, a rendőrség azonban ezt nem hagyja annyiban.… Több

Rendező: Jared Hess
Forgatókönyvíró: Chris Bowman, Hubbel Palmer, Emily Spivey
Premier (HU): 2016.10.20.

2022.03.29 Lalee19

Hát ez elég siralmas volt. Pedig a nevek alapján egy kacagtató vígjátékra számítottam, de még csak hasonlót sem kaptam. A rendező korábban két olyan jópofa hülyeséget hozott össze, mint a Nevetséges Napóleon és a Nacho Libre. Most meg csinált egy ilyet. A sztori nettó baromság, a karakterek többnyire irritálóak.

2018.03.20 Artemisia

Egy szórakozásra tökéletesen alkalmas, ha nem várunk tőke sokat a sztori a humoros stílusban előadott akció szállal leköti a nézőt, és sokat lehet rajta nevetni. Egyébként kevés eredeti poénnal rendelkezik, és mind a történetet,mind a karaktereket tekintve unalmasan sablonos.

2017.08.17 mamiéstöti2

Szeretem Sudeikis karakterét és Kristen Wiig is egyre több vígjátékot dob fel egyediségével. A stílusa a filmnek is nekem való pont, úgyhogy mindenkinek ajánlani tudom.

2018.01.01 indingo

Nem tudom elhinni, hogy a dolgok így történetek. Voltak ellentmondások, amik nem tették hihetővé a sztorit. De valami alapja azért mégis csak volt a sztorinak...

2017.07.27 dulkap

Vannak jó pillanatai, de igazából teljesen súlytalan vígjáték, ami ha nem megtörtént eseményt dolgozna fel, akkor még ennyire se figyeltek volna fel rá a nézők.

A film összbevétele 29 674 699 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 131 772 377 forintot termelt. A hazai mozik összesen 99 330 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az új Szellemirtók című filmből hárman is szerepelnek a filmben: Kate McKinnon, Kristen Wiig és Leslie Jones.Szerző: ps

A film eredeti címe Loomis Fargo volt, utalva ezzel a kifosztott bankfiókra.Szerző: ps

Úgy volt, hogy az egyik főszerepet Jim Carrey kapja majd, de végül mégis Owen Wilson kapta meg a szerepet.Szerző: hp

A filmet megtörtént események ihlették: 1997-ben Charlotte városában kirabolták a Loomis Fargo bankfiókot, amely során 17.3 millió dollár készpénzt zsákmányoltak.Szerző: ps

Értékelés: 6.5/10
(2016. 11. 05.)
Jason Sudeikis kattant bérgyilkosa, vagy Kate McKinnon "pszicho anyuja" ellopja a showt - utóbbi ráadásul a Szellemirtók után idén már másodszor - így ha pár poénon kívül bárkire is emlékezni fogunk, akkor azok ők lesznek. 65/100 Több

(2016. 10. 28.)
A gyártó stúdió csődje miatt sokat vártunk arra, hogy Zach Galifianakisnak hasmenése legyen a medencében. Aki már nagyon visszatartotta a nevetést, s szorítja a szükség, hát most kiengedheti magából. 40/100 Több

Értékelés: 5.5/10
(2017. 05. 07.)
A sztoriban sok logikát vagy mélységet ne keressünk, természetesen az összes szereplő síkhülye, a legtöbb karakter erősen antipatikus is, plusz a szerelmi szál fájdalmasan buta, de legalább a gegek azért néhol - rendszerint ott, ahol nem Galifianakis van a vásznon - elég jók (pl. a "takonysípon" azért nagyon röhögtem), és olyan óriási bajok azért n... Több