Lángelmék

Masterminds

2022.03.29 Lalee19

Hát ez elég siralmas volt. Pedig a nevek alapján egy kacagtató vígjátékra számítottam, de még csak hasonlót sem kaptam. A rendező korábban két olyan jópofa hülyeséget hozott össze, mint a Nevetséges Napóleon és a Nacho Libre. Most meg csinált egy ilyet. A sztori nettó baromság, a karakterek többnyire irritálóak.

2018.03.20 Artemisia

Egy szórakozásra tökéletesen alkalmas, ha nem várunk tőke sokat a sztori a humoros stílusban előadott akció szállal leköti a nézőt, és sokat lehet rajta nevetni. Egyébként kevés eredeti poénnal rendelkezik, és mind a történetet,mind a karaktereket tekintve unalmasan sablonos.

2017.08.17 mamiéstöti2

Szeretem Sudeikis karakterét és Kristen Wiig is egyre több vígjátékot dob fel egyediségével. A stílusa a filmnek is nekem való pont, úgyhogy mindenkinek ajánlani tudom.

2018.01.01 indingo

Nem tudom elhinni, hogy a dolgok így történetek. Voltak ellentmondások, amik nem tették hihetővé a sztorit. De valami alapja azért mégis csak volt a sztorinak...

2017.07.27 dulkap

Vannak jó pillanatai, de igazából teljesen súlytalan vígjáték, ami ha nem megtörtént eseményt dolgozna fel, akkor még ennyire se figyeltek volna fel rá a nézők.

2017.10.22 Deku

Pont az ellenkezőjét hozta mint számoltam volna, és ez most szomorú mert nagyon alacsony fokon teljesített. Számítottam arra, hogy ez a film ilyen lesz de ez nem volt kedvelhető.

2019.07.10 HercegPeter

Már a színészek neveinek olvasásakor is rájöhetünk (Galifianakis, Sudeikis, Wiig), hogy ez nem egy könnyed vígjáték lesz. Inkább az erőltetettség irányába fog húzni. Ez van hogy bejön és van hogy nem. Itt éppen a kettő között lavírozik a film. Vannak... Több

2017.07.18 Orosz István

Na ez is egy jó film, humorban bőven gazdag. Szerintem ilyennek kell lenni egy vígjátéknak. Zach Galifianakis szerintem nagyon hozza a formáját, amely az ilyen bankrablós filmeknél nagyon mutat. Érdemes megnézni, én csak ajánlani tudom.

2020.02.16 dailyfilmsan

Gyenge volt a film. Nem sok poén ért célt és az egész sztori egy szerelmi 3szögre ráerőltetve cicaharccal. Hát nem volt nyerő ötlet. Azt reméltem ha igaz történet ihlette filmről van szó akkor kicsivel többet akar majd nyújtani mint egy kimerült paródia de nem. Unalmas, lassú és nem vicces.

2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Pont nekem való elmebetegség. Az alapsztori nagyon ötletes volt. Egyszerű, de nagyszerű. Zach Galifianakisnek már csak a lényén jókat nevetek, nemhogy ha ő még Kristen Wiiggel társul.

2018.03.31 Bazzzsi

Nem volt rossz a film, bár szerintem erősen ki lettek színezve a dolgok, de ezt leszámítva egy őrült történet volt, jó és kevésbé jó poénokkal. A szereposztása pazar.

2018.04.14 TomÁcs

Nem tartozik a legjobb vígjátékok közé, nem az a beszippantó fajta, de azért voltak benne remek poénok. A karakterek elég jók voltak, érdemes utána olvasni az eredeti sztorinak.

2019.10.30 VvV

Tudtam jókat nevetni a filmben, bár néha eszembe jutott, hogy picit erőltetett a story.

2021.06.10 drg0602

Teljesen jó kis vígjáték, teli jó poénokkal. Akciódús, pörgős. Jó színészi teljesítmények. Mindenképpen érdemes megnézni. 10/10