Lángelmék

Masterminds

2016.11.03 MMcFly2015

Egy könnyed vígjáték, kis krimivel megspékelve. Zach Galifianakis hozza a Másnaposokban magára vett formáját, de nagyon jól áll neki. Ő viszi el a filmet. Az első felében képes voltam könnyesre röhögni magam, de néhol előkerültek a - sajnos ,,kötelez... Több

2017.07.31 Lonka

Szerintem nem minden úgy történt, ahogy a filmben mutatják, ennyire debil emberek nem tudom, hogy léteznek-e. A szereposztása nekem nem jött be.

2019.01.30 Timcsi

Inkább elborzasztott a film, mint megnevettetett. Nem volt valóságos a története.

2019.06.02 petraszab

Oly divatos igaz történet, na persze. Eléggé ki lett színezve a történet és a karakterek em jöttek be.

2017.08.08 felicity

Nem ártott, hogy megnéztem, sőt egy élménnyel lettem gazdagabb. Nagyon jó vígjáték le a kalappal a rendezők, és a színészek előtt. Csak ajánlani tudom.

2017.05.02 Olivér Rózsa

A történet alapjába véve jó lenne de nincs megirva jól. Sokkal többet kilehetett volna hozni az egész filmből. Csak akkor ájánlom ha nincs mást nézni.

2017.03.03 Acropolis

Nekem nem annyira jött be a film. Amellett hogy sablonos, meglehetősen bugyuta is és nem igazán jött át a humora. Felejtős, egyszerű film egyszeri nézésre.

2017.08.27 T.Andras

Nem rossz, nem rossz, de jobb is lehetett volna. Nekem túl képtelen a történet, bár ezek után ért a döbbenetes felismerés, hogy valójában igaz történeten alapul a film. Jópofa, vicces.

2016.10.29 fazekasanett92

Ha végig akarsz nevetni egy filmet, akkor jó választás a Lángelmék! Eseménydús, röhögős, vicces, szellemes vígjáték, jó választás egy vidám szombat estére! A karakterek hozzák a minőségi humort, nagyszerű film!

2016.12.13 Maxima

Nem tetszett a film. Gagyi a humora, gyenge a színészek alakítása és a sztorija is gyenge. Jóindulattal egyszer nézhető, de a kategóriában átlag alatti.

2015.11.24 S.Marika

Huuu mekkora idiótaság ez a film. Moziban láttam még a nyáron,de végig röhögtük az egész filmet,nem is ragadt meg a történetből semmi,csak az,hogy bénázik ez a szerencsétlen Zach és Kristen a karakterünkben. Nekem tetszett,igaz semmi története de röhögőgörcsnek kiváló!

2017.08.28 ocskol

Vicces és szórakoztató vígjáték, de sok más társához hasonlóan azért nem egy maradandó élmény. Egyszer meg lehet nézni. Néha picit már-már túlságosan erőltetett volt.

2017.02.24 Kaslerka

Ez egy igazán jó film. Van benne kellő humor (bár néhol eröltetett) és "akció". Az pedig már csak hab a tortán, hogy valós eseményeken alapul...

2019.01.03 Nagy Zsolt

Film az egyszerű emeberek szerencséjéről

Az eredeti eseményekhez viszonyítva, a film egyes részei, dramaturgialilag meg vannak változtatva, gondolom, az amerikai nézők befogadóképessége miatt. Ez nem a megtörtént események 1:1, naplószerű feldolgozása. Az üzenete, hogy, egy rakás szerencsétlen baleknak, sikerült elvinni 17 millió dollárt, amiből 2 milliót, a mai napig nem találtak meg! Egyébbként kedvenc színészeinket láthatjuk viszont, a "Másnaposokból", valamint Jennifer Aniston fapados változatát, Kristen Wiiget, aki van annyira jópofa és tehtséges, mint maga Aniston. Ezenkívül, kuriózumként, Owen Willson antihőst alakít! Kate McKinnonnak pedig nagyon jól állnak a különc- kissé zakkant nők szerepe. A történetről sokat lehet olvasni az Interneten.