hsanya182   2015. 09. 30.

Hááát, az aranyos kutyarablós beteg sztoriig még vicces volt, vannak benne szórakoztató részek, még mélyebb gondolatok és társadalomat kifigurázó részek, ami jó volt, de a film másik fele zavarosá vált, monoton helyszínen mennek az értelmetlen sületlenségek, így a film összahtását nekem elrontván ezzel unalmassá téve egyhelyben toporgott, kár érte...

andor50   2015. 02. 26.

Nagyon szórakoztató, vicces film. A legkiszámíthatatlanabb film amit valaha láttam. Komolyan néhány jelenet olyan véletlenszerűen történik, hogy az valami hihetetlen. Biztosan nem fogja unni senki.

Adell89   2015. 11. 12.

Kicsit sem szórakoztató a film. Egyszer sem tudtam elmosolyodni, viszont a vége meglepetés volt,csak csalódással töltött el. Iszonyat rossz film,szenvedés volt az egész.

Kristofalmos   2017. 05. 19.

Egyszerűen imádom Martin McDonagh-ot!Ezt a filmet is olyan erdetien,fantasztikus dialógusokkal,remek castinggel,rohadt vicces poénokkal,különleges történetvezetéssel,ám itt is kemény témával(bár nem annira megrázóan mint az In Bruges-ben) hozta csont nélkül.Nagyon várom már a Three Billboards Outside Ebbing,Missouri-t!9/10.

migoras   2016. 07. 12.

Ez a zavaros, abszurd sztori pont jó arra, hogy kirántson a depresszióból. Egyszerre könnyed és véres, és garantáltan beragad pár idézet az agyadba a filmből. Pont jó, hogy elröhögcsélj egy tisztességes vérengzésen - bár tudjuk, hogy csak azért tudjuk megtenni, mert annyira távol áll a valóságtól, amiben élünk.

... mindenkit arra biztatnék, hogy szánja rá az időt és nézze meg, mert minden hibájával együtt ritkán látni ilyen éjfekete humorral rendelkező, jó értelemben vett dilis filmet. 8/10 több»

A temetői jelenetben az egyik sírkövön Crispin Glover neve olvasható.

(SódóGA)

A temetői jelenetben az egyik sírkövön a Rourke név olvasható. Charlie szerepét eredetileg Mickey Rourke játszotta volna, de nézeteltérése támadt a rendezővel, visszalépett a forgatástól.

(SódóGA)

A hetedik perc környékén, amikor főszereplők az onkológián vannak, a háttérben hallható a hangosbemondóban, hogy: „Dr. Blair, Dr. Blair, Dr. Jane Hamilton, Dr. Jane Hamilton”. Ez egy utalás a Queensrÿche zenekar "Operation: Mindcrime" című albumára. A hangot konkrétan az „Eyes of a Stranger” dalból vették át.