Szilonka   2019. 07. 25.

Középszerű vígjáték, gyenge alakítások, pár fáradt poén, a története is feledhető.

indingo   2017. 05. 02.

Altesti poénokat előtérbe helyező film, ami ezeket is számba véve nem sikerült annyira botrányosnak, mint ígérték. Vannak benne jó poénok is, egyszer meg lehet nézni.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nem mondom, hogy botrányosan jó film, de voltak benne kedvelhető poénok és igazi röhögőgörcsös jelenetek is. Igaz sztárparádé a film, aki teheti nézze meg.

MKristijan   2016. 10. 27.

Tény hogy elvetemült egy film, de ennek ellenére szüksége volt a világnak egy ilyenre is. Kell gyomor hozzá, meg egy társaság hogy együtt tudjatok kiakadni mindezen.

Timcsi   2019. 03. 20.

Helyenként kicsit gusztustalan és a története is kicsit erőltetett. Nem jött be.

lucy07   2019. 03. 20.

Nehéz szavakat találni erre a filmre, a címe tökéletesen tükrözi az egész filmet, mert az egész botrányos; ez a legjobb szó rá. A színészi felhozatal nem semmi, és azért voltak részek, amik viccesek voltak és tetszettek is, de volt, amit inkább le se kellett volna forgatniuk.

szd91   2015. 07. 26.

Kritikán aluli, de azért mégis. Hugh Jackman az első jelenetben az állán a herékkel.... az tényleg nagyon vicces, viszont ez nekem nem film. 5-10 perces rövidfilmek összepakolva, nekem az nem film. Lehet egyesével megnézném és jót röhögnék rajta, de ha filmet várok akkor az 1 hosszú kerek történet legyen.

Halle Berry
Kieran Culkin

2014-ben 5 Arany Málna díjat kapott.

(Norbi)