Superbad - avagy miért ciki a szex? (2007)

Superbad

Zoltán383985   2021. 10. 13.

Egy cikk miatt felkeltette az érdeklődésemet a film. Megnéztem. Nem nagyon szeretek kritizálni, mert ezt a filmet valaki megcsinálta, időt nem sajnálva dolgozott vele. Talán nem 40 évesen kellett volna megnézem, de őszintén szólva nem tetszett. A sze... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Már lerágott csontnak mondanám a történetet, mégis tetszett a film, tele poénokkal és jó színészi alakításokkal.

Deku   2017. 09. 24.

Ritka nagy kedvencem lett ez a film, nagyon remekül hozta azt a szintet amit elvártam volna tőle és így bőven remek szórakozást tudott biztosítani nekem. Nagyon remek volt. Ajánlom mindenkinek.

HercegPeter   2016. 12. 26.

A történet megegyezik nagyon ok más hasonló témájú filmmel, amiket én általában szeretek. Pár gimnazista srác szexelni akar. Ugyebár rengeteg ilyen film van. De ez egy kicsit mégis más. Vannak benne eredeti és klisés poénok is bőven. A két rendőr vol... több»

Orosz István   2017. 07. 18.

Szerintem remek vígjáték, nekem tetszett van benne bőven poén, és a három fiú karaktere is elég vicces. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szereti a gimis, és a tinédzser filmeket második részre sajnos már nincs esély, de én örültem volna egy folytatásnak is.

dailyfilmsan   2019. 02. 23.

A cikis filmek királya. A tipikus nyomi tini klisék mindegyike bele van sűrítve ebbe, az amúgy nem is rosszul sikerült vígjátékba. A két főszereplő a tini lét mellett a saját életük problémájt is belekeverik. Azok pedig még bonyolultabbak és komolyab... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Kellemes tini vígjáték kerekedett ki a filmből a végére. Sok hasonló karakterű film van, de olyan jókat nevettem rajta, hogy el sem hiszem. Szegények durván megszenvedik a kamaszkortXD A színészgárda és a zenék is klasszak.

A rendőrpáros, Seth Rogen és Bill Hader 2021-ben jelentkezik újabb közös filmmel, a The Somethinggel.

(SethFranco)

Ha csak pár másodpercre is, de feltűnik Dave Franco, aki többek között a Szemfényvesztőkben és az Idegpályában játszik.

(SethFranco)

A két főszereplő, Evan és Seth a két producer, Evan Goldberg és Seth Rogen után kapta a nevét.

(Sem Rorrey)

A producer Evan Goldberg testvére több, mint 1000 péniszt rajzolt a film egyik jelenetéhez, amiből csak egy-kettőt használtak fel.

(Sem Rorrey)

A buli hátterében egy rövid cameora Danny McBride is feltűnik.