Amerikai pite

mamiéstöti2   2018. 06. 05.

Rengeteg ugyanolyan típusú vígjáték közül egy, amit annyira benyalt a közönség, hogy vagy egy tucat részt készítettek belőle.

indingo   2017. 10. 25.

Azért volt ezekben a Pite filmekben egy minimális mondanivaló, csak elrejtették a sok agyatlan jelenet közé A színészeknek ismertséget hozott bár volt akiket tönkre tett.

Deku   2017. 07. 25.

Ehhez a filmhez kell egy nagy adag elvont humorérzék és ha ez nincs meg nem is fog tetszeni a film. Valóban trágár humora van de szerintem van ennél sokkal durvább is. Jó szórakozást nyújt.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Kamaszkorom meghatározó élménye volt. Rengetegszer megnéztük a haverokkal és állandóan ebből idézgettünk. A karakterek is szuperek, főleg Stifler, aki szinte legenda lett. Korszakalkotó film, hiszen hiába volt már ezelőtt is pár hasonlótémájú film, ezután indult meg a szexközpontú tinifilmek áradata. Az első négy részig, amikor többnyire még az eredeti szereplők játszottak benne (tudom, a negyedikben nem) azok mind jók voltak, ahogy a Találkozó is. Viszont kár, hogy meglovagolták az Amerikai pite nevet és így próbálkoztak eladni néhány, szánalmas módon folytatásnak nevezett valamit. Továbbá külön sajnálom, hogy Eugene Levy azokhoz is a nevét adta és szerepelt bennük. Bár ebben nem vagyok biztos, hiszen azokat egyszer láttam és akkor sem voltak maradandó élmények.

Orosz István   2017. 07. 29.

Hát ez nagyon beteg vígjáték, főleg a pités rész ami miatt kaphattad a címét is. Szerintem egy olyan vígjáték amelyet generációk fognak, könnyezve végignevetni.

Jennifer Coolidge
Molly Cheek
Molly Cheek
Mena Suvari

Jennifer Coolidge, aki Stiffler mamáját játsza, csak 14 évvel idősebb, mint a képernyőn megjelenő fia, Seann William Scott.

(dailyfilmsan )

John Cho és Mena Suvari 1999-ben az Amerikai szépségben is együtt dolgoztak.

(dailyfilmsan )

Adam Herz forgatókönyvírónak mindössze 6 hét kellet, hogy megírja az eredeti forgatókönyvet.