Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Amerikai pite

Bazzzsi   2020. 10. 09.

Hihetetlen, hogy ennyi részt megélt, pedig nem több egy közönséges amerikai tinifilmnél.

mamiéstöti2   2018. 06. 05.

Rengeteg ugyanolyan típusú vígjáték közül egy, amit annyira benyalt a közönség, hogy vagy egy tucat részt készítettek belőle.

indingo   2017. 10. 25.

Azért volt ezekben a Pite filmekben egy minimális mondanivaló, csak elrejtették a sok agyatlan jelenet közé A színészeknek ismertséget hozott bár volt akiket tönkre tett.

Deku   2017. 07. 25.

Ehhez a filmhez kell egy nagy adag elvont humorérzék és ha ez nincs meg nem is fog tetszeni a film. Valóban trágár humora van de szerintem van ennél sokkal durvább is. Jó szórakozást nyújt.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Kamaszkorom meghatározó élménye volt. Rengetegszer megnéztük a haverokkal és állandóan ebből idézgettünk. A karakterek is szuperek, főleg Stifler, aki szinte legenda lett. Korszakalkotó film, hiszen hiába volt már ezelőtt is pár hasonlótémájú film, e... több»

Orosz István   2017. 07. 29.

Hát ez nagyon beteg vígjáték, főleg a pités rész ami miatt kaphattad a címét is. Szerintem egy olyan vígjáték amelyet generációk fognak, könnyezve végignevetni.

dailyfilmsan   2019. 03. 26.

Hát az én gimis éveim nem így néztek ki... közelről sem, ellenben az egyetemista éveimmel sokkal több hasonlóságot mutat a film. Ebből a szemszögből becsapós. Felhoz sok olyan dolgot is, ami viszont már gimiben foglalkoztatja a tiniket. A kivitelezés... több»

Jennifer Coolidge
Molly Cheek
Molly Cheek
Mena Suvari

Jennifer Coolidge, aki Stiffler mamáját játsza, csak 14 évvel idősebb, mint a képernyőn megjelenő fia, Seann William Scott.

(dailyfilmsan )

John Cho és Mena Suvari 1999-ben az Amerikai szépségben is együtt dolgoztak.

(dailyfilmsan )

Adam Herz forgatókönyvírónak mindössze 6 hét kellet, hogy megírja az eredeti forgatókönyvet.

(dailyfilmsan )

A középiskolai külső felvételeket a kaliforniai Millikan High School in Long Beach-ben forgatták, míg a belső felvételeket a Long Beach Poly High School-ban.

(dailyfilmsan )

A filmet nagyon sokáig a forgatás befejezése után is East Great Falls High címen hírdették. Az Amerikai pite címet a kiadás előtt pár hónappal kapta csak meg.

(dailyfilmsan )

Chris Klein és Seann William Scott nem tudták, hogyan kell játszani lacrosse-t, ezért a forgatás előtt 3 héttel elkezdtek edzésekre járni.

(dailyfilmsan )

A híres pités jelenetben az eredeti tervek szerint Jimnek fel kellett volna ugrania a konyhapultra és misszionárius pózban magáévá tenni azt. Végül mégsem ez a verzió került bele a filmbe.

A tinédszert alakító színészek közül John Cho volt a legidősebb férfi színész (26 éves), míg a színésznők közül Alyson Hannigan és Shannon Elizabeth voltak a legidősebbek (24 évesek).

Shannon Elizabeth a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Jason Biggs a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.