Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Fák jú Tanár úr! 2. (2015)

Fack ju Göhte 2

Félix   2020. 11. 20.

Vakációzni indul az osztály

Újra egy jó vígjátékba botlottam. Müller meg a diákok jól hozzák a formájukat, és ez a "s+ggfej csapat" duma is nagyon bejött. Az a pici dráma is odaillett, és hát egy élvezhető, kb. 2 órás nyári mozi. Én szeretem az ilyen "diákok rakoncátlankodása" filmeket. Ajánlom.

indingo   2017. 04. 10.

Az első rész nagyobbat ütött. A történet egy erős közepeske, a stílus viszont most is remek. A diákok nagyon nyomorékok, ott picit eltúlozták az alkotók.

dulkap   2016. 05. 25.

Az első rész is tetszett és ebben sem volt hiba, még ha tényleg egy hajszálnyival az elődje jobb volt. Szerethető karakterek, humoros történet, remek hangulat és még mondanivaló is van benne. A legnagyobb erénye mindezek mellett, hogy eltér a futósza... több»

HercegPeter   2016. 12. 01.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen,de nekem ez a rész jobban tetszett, mint az első. Valahogy viccesebb volt. Az első rész is jó, de sok sulis, tanárralszemétkedős film van, mint például az. Ez a rész kicsit kimozdul ebből a közegből még ha a lényeg u... több»

Orosz István   2017. 07. 19.

Nekem sokkal jobban tetszett mint az első rész, történet is jó volt meg humorban is vitte a frontot. Méltó folytatása az első résznek, úgy gondolom nem csak egy agyatlan vígjáték bőven tartalmaz mondani valót is.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Mint minden sikeres film után itt is borítékolható volt, hogy le akarnak húzni róla még egy bőrt és leforgatják a folytatást. Az a frissessége nem volt meg, mint az első résznek, viszont még mindig szórakoztatóan hatottak a szituációs poénok. Egy jó egyszernézős mozi.

Szilonka   2017. 05. 20.

Az elsőhöz hasonlóan ez is nagyon tetszett nekem. Nagyon eltalálták a készítők a tanár stílusát, jó értelemben lett nevetséges. A sztori itt is ütős volt.

Aram Arami
Bora Dağtekin
Gizem Emre
Lucas Reiber
Karoline Herfurth

Egyszerű vígjáték, tehetséges színészekkel, rutinból eljátszva. Nem hoz újat a zsánerbe, de ez nem is volt cél. Csak a színtiszta szórakoztatás. Megbízás teljesítve. több»

A néhol fájó, klisés és (többek között az első részből) másolt megoldások ellenére még üdítő epizódokra és poén-gyöngyszemekre is bukkanhatunk. (55/100) több»

Vannak értelmes és kifejezetten élvezhető szakaszai is a műnek, azonban az összkép egy iszonyatosan nagy, félkész ötletekből összefércelt katyvasz, amely ugyan nézhető, de olyan érzékszervi túltöltés, amely kellemesnek semmiképpen nem mondható. több»