Fák jú Tanár úr! 2.

Bora Dağtekin
Gizem Emre
Lucas Reiber
Karoline Herfurth

A diákok idegesítik, a papírmunka fárasztja, nem csoda, hogy Zeki Müller kezd veszíteni korábbi lelkesedéséből. Az ambiciózus igazgatónő ráadásul thaiföldi osztálykirándulást szervez, melyet Zekinek kell vezetnie. Amint azt sejthető, az utazás már a legelső… Több

Ország: Németország
Premier (HU): 2015.10.15.

2023.11.14 Gamehun638

Kicsit lejjebb ment a minőség, kreativitás az előző részhez képest. Átlag limonádé film. Hozza a kötelezőt, de az első részt nem sikerült felülmúlni. Szerencsére alul sem.

2017.04.10 indingo

Az első rész nagyobbat ütött. A történet egy erős közepeske, a stílus viszont most is remek. A diákok nagyon nyomorékok, ott picit eltúlozták az alkotók.

2016.05.25 dulkap

Az első rész is tetszett és ebben sem volt hiba, még ha tényleg egy hajszálnyival az elődje jobb volt. Szerethető karakterek, humoros történet, remek hangulat és még mondanivaló is van benne. A legnagyobb erénye mindezek mellett, hogy eltér a futósza... Több

2022.04.14 dailyfilmsan

Mókás, más módon, mint az első epizód. Teljesen ki lett ragadva a megszokott medréből, és ez jót tett a jellemfejlődés bemutatásának. Más oldalról mutatkoznak meg a szereplők egy festői környezetben. Tetszett, bár nem lesz a kedvencem, de nem mondanám 1x nézhetősnek.

2016.12.01 HercegPeter

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen,de nekem ez a rész jobban tetszett, mint az első. Valahogy viccesebb volt. Az első rész is jó, de sok sulis, tanárralszemétkedős film van, mint például az. Ez a rész kicsit kimozdul ebből a közegből még ha a lényeg u... Több

A film összbevétele 83 027 924 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 101 430 135 forintot termelt.

(2015. 10. 19.)
Avagy kabbe büdös kölyök
Az évtized legnagyobb német sikere visszatért egy folytatással! Nem lőttek mellé: a Fák jú Tanár úr! 2. se nem rosszabb, se nem jobb, mint elődje – mégis más. Több

Értékelés: 5.5/10
(2015. 10. 16.)
Fák jú Tanár úr 2
A néhol fájó, klisés és (többek között az első részből) másolt megoldások ellenére még üdítő epizódokra és poén-gyöngyszemekre is bukkanhatunk. (55/100) Több

(2015. 10. 16.)
Fák jú Tanár úr 2
Egyszerű vígjáték, tehetséges színészekkel, rutinból eljátszva. Nem hoz újat a zsánerbe, de ez nem is volt cél. Csak a színtiszta szórakoztatás. Megbízás teljesítve. Több

(2015. 10. 18.)
Fák jú Tanár úr 2
Vannak értelmes és kifejezetten élvezhető szakaszai is a műnek, azonban az összkép egy iszonyatosan nagy, félkész ötletekből összefércelt katyvasz, amely ugyan nézhető, de olyan érzékszervi túltöltés, amely kellemesnek semmiképpen nem mondható. Több

(2018. 09. 22.)
Kell-e mindennek második esély?
Amellett, hogy a sztori néhol indokolatlanul túl van bonyolítva, az igazi és legnagyobb probléma az, hogy a film nem vicces. Nincsenek benn se jó, se pedig rossz viccek. A készítők mintha csak a helyzetkomikumokra mentek volna rá, ám azok vagy túl gyengék vagy túl erőltetettek. Több