Hozzám jössz, haver (2017)

Épouse-moi mon pote

Charlotte Gabris
Julien Arruti
Tarek Boudali

Bori Barta   2021. 01. 24.

Egy könnyed francia vígjáték, jó humorral fűszerezve. Kiváló stresszűző film, csak ajánlani tudom.

MMcFly2015   2019. 04. 27.

Tarek Boudali és bandája sosem fárad el...

Többször írtam már, hogy Philippe Lacheau és csapatának filmjei engem kitűnően szórakoztatnak. A felvigyázó óta amint premierlistára kerül a következő alkotás, máris megyek a moziba, és tudom, hogy egy-egy újabb őrült – néhol bugyuta és klisés – vígj... teljes kritika»

TomÁcs   2019. 12. 30.

Kellően beteg vígjáték, és örülök, hogy nem lett sértő. Vicces, és vannak benne elképesztően jó jelenetek.

indingo   2019. 05. 01.

Az egy-két közönséges poéntől eltekintve egész korrekt vígjáték, voltak benne jó poénok. Sok minden történik benne, sok karaktere van.

Timcsi   2020. 09. 08.

A Tarek Boudali és Philippe Lacheau páros verhetetlen. A történet kellően humoros, bár kicsit egyszerű, de mindenképpen a jó francia vígjátékok közé sorolható a film.

Lonka   2019. 08. 14.

Belőlem hatalmas kacajokat váltott ki a film. Szerintem a franciák legjobb filmje az Életrevalók után.

petraszab   2019. 05. 06.

A két srác táncát imádtam. A meleg közösséget nem tudom, mennyire sérti a film. A humora jó volt, lekötött a sztori.

A film 25 589 400 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 16 872 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Andy Lau-nak minden nap komoly átváltozáson kellett átesnie. Egy interjúban elárulta, hogy a forgatási napokon hajnali háromkor kellett kelnie, majd öt órát kellett eltöltenie a sminkszobában.

Tarek Boudali elmondása szerint a forgatás legnehezebb része az volt, amikor a hídon játszódó jelenetet vették fel, melyben az általa alakított karakter megpróbálja megmenteni Fredet. "Ez volt a legösszetettebb jelenet, rengeteg erőforrást használtunk fel rá, nem hibázhattunk, és elég veszélyes is volt... De a végén szerencsére minden rendben volt" - nyilatkozta a rendező.

Charlotte Gabris, Tarek Boudali és Philippe Lacheau harmadik közös filmje a Babysitting első és második része után.

Yassine szerelmét, Claire-t a népszerű francia YouTube-er, Andy Lau alakítja, akinek ez az első filmszerepe.

Tarek Boudali és Philippe Lacheau harmadik közös filmje a Babysitting és az Alibi.com után.