Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login
NA

doobie   2020. 05. 10.

Azzal a ténnyel kellett az utóbbi hetekben szembesülnöm, hogy a Netflix sem garancia a minőségre, pláne így, hogy megnövekedett a tartalom. Ez a film egyszerűen nem nyújtott semmit, a cselekmény szépen lecsordogált és eltűnt a semmiben.

bart   2020. 04. 17.

Nagyon aktuális a humora, kihasználja a modern kapcsolatok valamennyi humorforrását. Egyike azoknak a vígjátékoknak, melyekben valóban szórakoztató már maga a főszereplő személye is. Nekem bejött, ajánlom mindenkinek, aki őszinte nevetésre és szórakozásra vágyik.

danny   2020. 02. 18.

Nálam nagyon ott volt ez a film, hihetetlenül jól feledtette velem a mindennapi nehézségeket, így csakis ajánlani tudom azoknak, akik szintén ezt az élményt keresik. Szuper volt!

JamesBont   2020. 02. 17.

Ez a pali egy igazi lúzer, szerintem a film túl is tolja egy kicsit. Ennek ellenére igazán üde vígjáték, van a forgatókönyvben egy-két igazán eredeti ötlet.