NA

Amíg a lagzi el nem választ (2020)

Hasta que la boda nos separe

A 2019-es Perdiendo el este után ismét együtt állt a kamerák elé Silvia Alonso, Malena Alterio és Leo Harlem.

A 2018-as El mejor verano de mi vida után ismét együtt dolgozott Dani de la Orden valamint Leo Harlem és Mariam Hernández.

A film forgatókönyvét Dani de la Orden állandó munkatársa, Eric Navarro szerezte, akivel számos korábbi filmen is együtt dolgozott.

Dani de la Orden hazájának egyik legfelkapottabb rendezője, akit a Barcelona, nit d'estiu valamint a Magyarországon is bemutatott Hóesés Barcelonában című alkotásaiért Gaudí Awards-ra is jelöltek.

A film stábjában két Goya-díjas (Belén Cuesta és Antonio Resines) és négy Goya-díjra jelölt (Álex García, Adrián Lastra, Antonio Dechent és Malena Alterio) színész is játszik.

Az Amíg a lagzi el nem választ a 2017-es francia Oltári baki remake-je.