Amíg a lagzi el nem választ

Amíg a lagzi el nem választ

Hasta que la boda nos separe

Marina (Belén Cuesta) esküvőszervezőként dolgozik, de nem azért, mert annyira romantikus alkat lenne, hanem mert úgy tartja, hogy ha az emberek szerelmesek, akkor nem spórolnak a kiadásaikkal. Az ügyfeleivel ellentétben Marina kötöttségek nélkül éli az életét, amíg egy éjszaka meg nem… Több

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2020.08.20. | Telekom TVGO (2020.12.20.)
Forgalmazó: ADS Service

2020.09.28 indingo

A történet nem valami egyedi, már vagy 10 hasonlót láttam. A humora elég feledhető és semmi olyan nincs a történetben, ami kiemeli a többi közül.

2020.09.06 TomÁcs

A történet nem valami egyedi, már minden ország leforgatta a sajátját. Az eleje elég jól indult, jó poénokkal és jelenetekkel. A végére elfáradt a story.

2020.04.12 DarkLion

Hány és hány hasonló vígjátékot láttam már... Mégis nagyszerűen működik. Vicces, jópofa, dinamikus. Oké, a történet faék egyszerűségű, de őszintén, kit zavar, ha csak szórakozásra vágyik?

2020.08.15 Kovacs

Őszintén szólva semmi extra élményt nem adott. Laza kis víjgáték, amibe sokkal több humor is elfért volna szerintem, meg egy kicsit kevésbé sablonon sztori sem ártott volna...

2020.08.19 robcsi005

Ez tényleg az a film, amit milliószor láthattunk már, és igazából semmi újat nem tud felmutatni. Ezért mondom azt, hogy ha kihagyod, gyakorlatilag semmit nem vesztesz vele.

A film összbevétele 2 995 085 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 499 130 forintot termelt. A hazai mozik összesen 20 601 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A 2019-es Perdiendo el este után ismét együtt állt a kamerák elé Silvia Alonso, Malena Alterio és Leo Harlem.Szerző: hp

A 2018-as El mejor verano de mi vida után ismét együtt dolgozott Dani de la Orden valamint Leo Harlem és Mariam Hernández.Szerző: hp

A film forgatókönyvét Dani de la Orden állandó munkatársa, Eric Navarro szerezte, akivel számos korábbi filmen is együtt dolgozott. Szerző: hp

Dani de la Orden hazájának egyik legfelkapottabb rendezője, akit a Barcelona, nit d'estiu valamint a Magyarországon is bemutatott Hóesés Barcelonában című alkotásaiért Gaudí Awards-ra is jelöltek. Szerző: hp