Amíg a lagzi el nem választ (2020)

Hasta que la boda nos separe

indingo   2020. 09. 28.

A történet nem valami egyedi, már vagy 10 hasonlót láttam. A humora elég feledhető és semmi olyan nincs a történetben, ami kiemeli a többi közül.

TomÁcs   2020. 09. 06.

A történet nem valami egyedi, már minden ország leforgatta a sajátját. Az eleje elég jól indult, jó poénokkal és jelenetekkel. A végére elfáradt a story.

robcsi005   2020. 08. 19.

Ez tényleg az a film, amit milliószor láthattunk már, és igazából semmi újat nem tud felmutatni. Ezért mondom azt, hogy ha kihagyod, gyakorlatilag semmit nem vesztesz vele.

Kovacs   2020. 08. 15.

Őszintén szólva semmi extra élményt nem adott. Laza kis víjgáték, amibe sokkal több humor is elfért volna szerintem, meg egy kicsit kevésbé sablonon sztori sem ártott volna...

DarkLion   2020. 04. 12.

Hány és hány hasonló vígjátékot láttam már... Mégis nagyszerűen működik. Vicces, jópofa, dinamikus. Oké, a történet faék egyszerűségű, de őszintén, kit zavar, ha csak szórakozásra vágyik?

Balazs   2020. 03. 23.

Szórakoztatásból jeles! Igazából egy maximálisan kiszámítható, klisékkel teli cselekménnyel rendelkező vígjátékról van szó, de annyira üde és kellemes, na meg van néhány igazán humoros pillanata is, hogy az apró hibák ellenére is azt mondom, ha felhőtlen kikapcsolódásra vágysz, nyugodtan válaszd ezt a filmet.

A film összbevétele 2 995 085 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 499 130 forintot termelt. A hazai mozik összesen 20 601 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A 2019-es Perdiendo el este után ismét együtt állt a kamerák elé Silvia Alonso, Malena Alterio és Leo Harlem.

A 2018-as El mejor verano de mi vida után ismét együtt dolgozott Dani de la Orden valamint Leo Harlem és Mariam Hernández.

A film forgatókönyvét Dani de la Orden állandó munkatársa, Eric Navarro szerezte, akivel számos korábbi filmen is együtt dolgozott.

Dani de la Orden hazájának egyik legfelkapottabb rendezője, akit a Barcelona, nit d'estiu valamint a Magyarországon is bemutatott Hóesés Barcelonában című alkotásaiért Gaudí Awards-ra is jelöltek.

A film stábjában két Goya-díjas (Belén Cuesta és Antonio Resines) és négy Goya-díjra jelölt (Álex García, Adrián Lastra, Antonio Dechent és Malena Alterio) színész is játszik.

Az Amíg a lagzi el nem választ a 2017-es francia Oltári baki remake-je.