Amíg a lagzi el nem választ

Hasta que la boda nos separe

2020.09.28 indingo

A történet nem valami egyedi, már vagy 10 hasonlót láttam. A humora elég feledhető és semmi olyan nincs a történetben, ami kiemeli a többi közül.

2020.09.06 TomÁcs

A történet nem valami egyedi, már minden ország leforgatta a sajátját. Az eleje elég jól indult, jó poénokkal és jelenetekkel. A végére elfáradt a story.

2020.04.12 DarkLion

Hány és hány hasonló vígjátékot láttam már... Mégis nagyszerűen működik. Vicces, jópofa, dinamikus. Oké, a történet faék egyszerűségű, de őszintén, kit zavar, ha csak szórakozásra vágyik?

2020.08.15 Kovacs

Őszintén szólva semmi extra élményt nem adott. Laza kis víjgáték, amibe sokkal több humor is elfért volna szerintem, meg egy kicsit kevésbé sablonon sztori sem ártott volna...

2020.08.19 robcsi005

Ez tényleg az a film, amit milliószor láthattunk már, és igazából semmi újat nem tud felmutatni. Ezért mondom azt, hogy ha kihagyod, gyakorlatilag semmit nem vesztesz vele.

2020.03.23 Balazs

Szórakoztatásból jeles! Igazából egy maximálisan kiszámítható, klisékkel teli cselekménnyel rendelkező vígjátékról van szó, de annyira üde és kellemes, na meg van néhány igazán humoros pillanata is, hogy az apró hibák ellenére is azt mondom, ha felhőtlen kikapcsolódásra vágysz, nyugodtan válaszd ezt a filmet.