Tesó-Tusa (2008)

Step Brothers

Tesó-Tusa

edoka   2015. 03. 31.

Engem ez a film mindig megnevettet. Tipikusan testvérrel közösen nézős. Persze kell egy bizonyos beteg hangulat hozzá.

jazzy   2016. 01. 18.

Egy barátom ajánlotta, hogy mekkora vígjáték már, de én egyszer sem nevettem rajta. Will Ferrelltől egyébként is feláll a szőr a hátamon, azt hiszem ez a humor olyan mint az angol, vagy szereti valaki vagy nem. Hát nekem a Monty Python milliószor jobban bejött.

cvölf   2015. 10. 19.

Nem értem a fanyalgókat, hatalmas vígjáték, sőt, az utóbbi években csak a Ron Burgundy volt ennyire szórakoztató. Rosszabb napjaimon időnként előveszem, és reménykedem benne, hogy nem jutok a főszereplők sorsára.

quentin   2015. 03. 22.

Annyira kínos volt a film, hogy már-már én éreztem magam rosszul, de remekül szórakoztam. Nem egy tipikus vígjáték, az már biztos, de mindenkinek ajánlom, tegyen vele egy próbát.

DarkLion   2015. 02. 07.

Az egész film egy hatalmas, kiszámítható, és rossz vicc. Engem nem vett meg, de nagyon nem!

128,1 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

65 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A filmben valóban Will Ferrell énekelt és John C. Reilly dobolt.