Multik haza!

Multik haza!

I Heart Huckabees

Bernard és Vivian egy magándetektív-páros, akiket Albert, az érzékeny költõ bérelt fel, hogy nyomozzanak három véletlen egybeesés jelentése után, ami talán az élet értelmének a kulcsa. Az ügynek egyre több érintettje van. A szenvedélyes tűzoltó, Tom, a dörzsölt értékesítési vezetõ, Brad, vagy az önértékelési zavarokkal küzdõ modell, Dawn. A vidám esetet tovább bonyolítja, hogy egy fura francia nõ lépre csalja Albertet és Tomot.

Zene: Jon Brion
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2005.08.11.

2015.10.10 Gabor

A filmbe több ismert kiválló színész van.Ennyi.Én 30 perc után kikapcsoltam annyira untam.Nem értem a 6.8 kapott imdb számot.A színészek jók kivállóat alakítanak,de szörnyen unalmas.

Dustin Hoffman és Lily Tomlin már nagyon régen akartak együtt forgatni. Szerző: magyaristvan

Az első filmek között volt amelyiket egy kamera prototípusával vettek fel. Ez volt a Panavision 40-80 mm-es AWZ2 Anamorfikus nagylátószögű Zoom lencsés kamerája.Szerző: magyaristvan

Britney Spears-t kétszer is meghallgatták Dawn Campbell szerepére.Szerző: magyaristvan

A marketingkampány keretében, hogy beharangozzák a filmet, számos fiktív weboldalt hoztak létre. Szerző: Bogi87