Multik haza! (2004)

I Heart Huckabees

Multik haza!

Gabor   2015. 10. 10.

A filmbe több ismert kiválló színész van.Ennyi.Én 30 perc után kikapcsoltam annyira untam.Nem értem a 6.8 kapott imdb számot.A színészek jók kivállóat alakítanak,de szörnyen unalmas.

Dustin Hoffman és Lily Tomlin már nagyon régen akartak együtt forgatni.

(magyaristvan)

Az első filmek között volt amelyiket egy kamera prototípusával vettek fel. Ez volt a Panavision 40-80 mm-es AWZ2 Anamorfikus nagylátószögű Zoom lencsés kamerája.

(magyaristvan)

Britney Spears-t kétszer is meghallgatták Dawn Campbell szerepére.

(magyaristvan)

A marketingkampány keretében, hogy beharangozzák a filmet, számos fiktív weboldalt hoztak létre.

Richard Jenkins, aki Mr. Hooten-t formálta meg, nem szerepel a stáblistábn.

Shania Twain önmagát alakította.

A filmnek három különböző angol címe is elterjedt: I ♥ Huckabees, I Heart Huckabees és I Love Huckabees.

A jegypénztárak adatai szerint 20,2 millió dolláros bevételt generált a Multik haza!

20 millió dollárból jött létre a film.

David O. Russell egy személyben rendezője, producere és írója a filmnek.