Amerikai pite - Az esküvő

Amerikai pite - Az esküvő

American Wedding

Jim Levenstein (Jason Biggs) és Michelle Flaherty (Alyson Hannigan) a diplomázásukat ünneplik egy elegáns étteremben, ahol megragadva a meghitt és intim pillanatot Jim megkéri Michelle kezét, aki természetesen igent mond. Az esküvő Jim szerint hatalmas katasztrófával fog végződni, megérzését… Több

Rendező: Jesse Dylan
Író: Adam Herz
Forgatókönyvíró: Adam Herz
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2003.09.25. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2023.05.31 Gamehun638

Én nem igazán csípem ezt a részt. Szerintem picit már elüt az alapkoncepciótól. Illetve szerintem nem illik bele ez a felnövünk dolog ebbe a tini-vígjátéknak indult franchise-ba.

Ez inkább már idétlenkedés volt,tartalmas,erős humorbetétek nélkül. Itt is érvényes az örök igazság,hogy a folytatások már jóval gyengébbek,mint az eredeti ötleten alapuló kezdő film.

2017.07.29 Orosz István

Ez az esküvői dolog Stiflerrel megfűszerezve tökre jól jön ki. A kutya ürülékes rész, na az valami hatalmas volt, hozza ez is az Amerikai Pite színvonalát.

2017.03.08 GedyPapa

Nekem az összes "Pite" közül ez a kedvencem. Helyzetkomikum és minden ami hozzátartozik egy elbaltázott esküvőhöz, aminek a vége amerikaira sikerült, de hát ezt is vártuk tőle. A Stifler féle dance offot érdemes újra és újra megtekinteni,hiszen nagyon oda van rakva. De több jelenet is újranézős!

2017.07.28 sptt

Talán ez az a rész, ami már nem kellett volna. Az első két rész után ez egy kicsit fáradtabbra sikerült, és persze hiányoznak az első két részben megkedvelt szereplők is.

A film a franchise többi részétől eltérően 2:35-ös anamorfikus képarányú.Szerző: SódóGA

Az eredeti forgatókönyv szerint Stifler édesapja és édesanyja ismét összeházasodtak volna.Szerző: SódóGA

A film végi jeleneteket Los Angelesben és San Francisco városában forgatták. Szerző: SódóGA

Amikor Jim a nemi szervét borotválja, valójában nem az ő altestét látjuk, hanem Eddie Kaye Thomasét. Szerző: SódóGA