Orosz István   2017. 07. 29.

Ez az esküvői dolog Stiflerrel megfűszerezve tökre jól jön ki. A kutya ürülékes rész, na az valami hatalmas volt, hozza ez is az Amerikai Pite színvonalát.

GedyPapa   2017. 03. 08.

Nekem az összes "Pite" közül ez a kedvencem. Helyzetkomikum és minden ami hozzátartozik egy elbaltázott esküvőhöz, aminek a vége amerikaira sikerült, de hát ezt is vártuk tőle. A Stifler féle dance offot érdemes újra és újra megtekinteni,hiszen nagyon oda van rakva. De több jelenet is újranézős!

diumiu   2017. 12. 24.

Az első rész után nekem ez volt a másik kedvencem. Jó volt újra együtt látni a társaságot és az apropó sem volt mindennapi. A poénok jók voltak, a sztori is tetszett. Kikapcsolódásnak tökéletes.

sabnock666   2019. 09. 02.

Ez inkább már idétlenkedés volt,tartalmas,erős humorbetétek nélkül. Itt is érvényes az örök igazság,hogy a folytatások már jóval gyengébbek,mint az eredeti ötleten alapuló kezdő film.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Annyira szellemes, vicces és folytatólagos. Nem jobb, mint az előző részek, de van olyan jó. Életszagú, humoros és váratlan fordulatokkal telt egészestét vígjáték.

A film a franchise többi részétől eltérően 2:35-ös anamorfikus képarányú.

(SódóGA)

Az eredeti forgatókönyv szerint Stifler édesapja és édesanyja ismét összeházasodtak volna.

(SódóGA)

A film végi jeleneteket Los Angelesben és San Francisco városában forgatták.