Én és én meg az Irén

Én és én meg az Irén

Me, Myself & Irene

Jim Carrey

Két fej jobb, mint egy. De mi van, ha egy fejben két személyiség lakik? Charlie (Jim Carrey) a kedves, jóravaló Rhodes Island-i rendőr Hankkel (Jim Carrey), az erőszakos, perverz bunkóval osztozik hasadt elméjén. Kettejüknek kell biztonságos helyre juttatniuk a kétségbeesett Irene-t (Több

Premier (HU): 2000.10.05. | HBO Max (2021.05.29.)

2024.01.18 Di Canio

Pörgős vígjáték Jim Carrey-vel, jó poénokkal, a szokásos gumi arckifejezésekkel. Ez a film remekül szórakoztat, többször is láttam már, de még így sem volt unalmas.

2018.04.26 indingo

Már milliószor láttam. Nagyon beteg! Van benne minden! A feldugott csirkétől kezdve, a kislány szökőkútban történő fojtogatásán át, a félresikerült állműtétről nem is beszélve.

Jim Carrey fárasztó.Na nem mindíg,de most nagyon.Lehet én is rossz passzban voltam,de nekem ez az egész egy beteges ripacskodás,és egy lapos,semmi sztori.

2017.08.28 Deku

Az én részemre ez a film nagyon nem jött be, hiába volt minden reményem. Egy percig nem ütötte meg azt a szintet amit én gondoltam. Valószínűleg ez is bejön valakinek de nem nekem.

2019.12.19 TomÁcs

Annyira beteg ez a film, hogy imádom. A humora elég különleges és Jim Carrey pedig zseniális a szerepben.

Zellweger karaktere a filmben azt mondja hogy, "texasi lány vagyok" , a színésznő a valóságban is Texasból származik.Szerző: LionelMessi10

Michael Bowman a való életben is albínó.Szerző: LionelMessi10

Az egyik jelenetben Anna Kurnyikova saját magát alakítja.Szerző: LionelMessi10