Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

belavagyok   2020. 10. 05.

Amellett, hogy ez egy kőkemény vígjáték, engem megérintett a főszereplő betegsége és hogy nem tud mit tenni ellene.

indingo   2018. 04. 26.

Már milliószor láttam. Nagyon beteg! Van benne minden! A feldugott csirkétől kezdve, a kislány szökőkútban történő fojtogatásán át, a félresikerült állműtétről nem is beszélve.

Deku   2017. 08. 28.

Az én részemre ez a film nagyon nem jött be, hiába volt minden reményem. Egy percig nem ütötte meg azt a szintet amit én gondoltam. Valószínűleg ez is bejön valakinek de nem nekem.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Jim Carrey fárasztó.Na nem mindíg,de most nagyon.Lehet én is rossz passzban voltam,de nekem ez az egész egy beteges ripacskodás,és egy lapos,semmi sztori.

Norbi   2018. 07. 30.

Akik nem szeretik a kicsit már durvának mondható poénokat az ne nézze meg. Ez a film egyes részeiben eléggé beteg humorral operál, ami nekem tetszik, de másoknak könnyen lehet ellenszenves.

TomÁcs   2019. 12. 19.

Annyira beteg ez a film, hogy imádom. A humora elég különleges és Jim Carrey pedig zseniális a szerepben.

Borga   2016. 11. 25.

Egy nagyon beteg Jim Carrey film, amelyen szem nem marad szárazon a nevetéstől. A poénok annyira elképesztőek, hogy ennél jobbak már nem is lehetnének. A szerepet mintha magára a színészre írták volna meg.

Jim Carrey

Zellweger karaktere a filmben azt mondja hogy, "texasi lány vagyok" , a színésznő a valóságban is Texasból származik.

(LionelMessi10)

Michael Bowman a való életben is albínó.

(LionelMessi10)

Az egyik jelenetben Anna Kurnyikova saját magát alakítja.

A filmet narrálja.

(LionelMessi10)

A film 51 milliós költségvetéssel készült és közel 150 millió dolláros bevételt produkált.

(LionelMessi10)

A jelenetet, amiben Charlie kiugrik a kocsiból, mindössze egyszer vették fel.

(kázsé)

Az egyik jelentben Charlie egyik fia azt mondja, a Plútónak nem kellene igazi bolygónak számítania. 2006 óta tényleg nem az.

(kázsé)

A rendezők saját bevallásuk szerint előbb találták ki a címet, mint a cselekményt.

(kázsé)

Az eredeti angol verzióban Charlie gyerekei azt mondják, a helikopter használati útmutatása németül van. A német verzióban azt mondják, japánul.

(kázsé)

Az egyik motelbeli jelenetben egy összezúzott görögdinnye van az ágy mellett minden magyarázat nélkül. A görögdinnyés jelentet ugyanis később kivágták, de a dinnye ott maradt az ágy mellett.