Én és én meg az Irén

Me, Myself & Irene

Zellweger karaktere a filmben azt mondja hogy, "texasi lány vagyok" , a színésznő a valóságban is Texasból származik.Szerző: LionelMessi10

Michael Bowman a való életben is albínó.Szerző: LionelMessi10

Az egyik jelenetben Anna Kurnyikova saját magát alakítja.Szerző: LionelMessi10

A filmet narrálja.Szerző: LionelMessi10

A film 51 milliós költségvetéssel készült és közel 150 millió dolláros bevételt produkált.Szerző: LionelMessi10

A jelenetet, amiben Charlie kiugrik a kocsiból, mindössze egyszer vették fel.Szerző: kázsé

Az egyik jelentben Charlie egyik fia azt mondja, a Plútónak nem kellene igazi bolygónak számítania. 2006 óta tényleg nem az.Szerző: kázsé

A rendezők saját bevallásuk szerint előbb találták ki a címet, mint a cselekményt.Szerző: kázsé

Az eredeti angol verzióban Charlie gyerekei azt mondják, a helikopter használati útmutatása németül van. A német verzióban azt mondják, japánul.Szerző: kázsé

Az egyik motelbeli jelenetben egy összezúzott görögdinnye van az ágy mellett minden magyarázat nélkül. A görögdinnyés jelentet ugyanis később kivágták, de a dinnye ott maradt az ágy mellett.Szerző: kázsé

A filmben Charlie-nak három felnőtt fekete bőrű gyereke van, ami egy utalás Andy Kaufman gagre, akit egyébként Jim Carrey alakított a róla szóló életrajzi filmben.Szerző: kázsé