Érdekességek: Én és én meg az Irén (2000)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Zellweger karaktere a filmben azt mondja hogy, "texasi lány vagyok" , a színésznő a valóságban is Texasból származik.

(LionelMessi10)

Michael Bowman a való életben is albínó.

(LionelMessi10)

Az egyik jelenetben Anna Kurnyikova saját magát alakítja.

(LionelMessi10)

A filmet Rex Allen Jr. narrálja.

(LionelMessi10)

A film 51 milliós költségvetéssel készült és közel 150 millió dolláros bevételt produkált.

(LionelMessi10)

A jelenetet, amiben Charlie kiugrik a kocsiból, mindössze egyszer vették fel.

(kázsé)

Az egyik jelentben Charlie egyik fia azt mondja, a Plútónak nem kellene igazi bolygónak számítania. 2006 óta tényleg nem az.

(kázsé)

A rendezők saját bevallásuk szerint előbb találták ki a címet, mint a cselekményt.

(kázsé)

Az eredeti angol verzióban Charlie gyerekei azt mondják, a helikopter használati útmutatása németül van. A német verzióban azt mondják, japánul.

(kázsé)

Az egyik motelbeli jelenetben egy összezúzott görögdinnye van az ágy mellett minden magyarázat nélkül. A görögdinnyés jelentet ugyanis később kivágták, de a dinnye ott maradt az ágy mellett.

(kázsé)

A filmben Charlie-nak három felnőtt fekete bőrű gyereke van, ami egy utalás Andy Kaufman gagre, akit egyébként Jim Carrey alakított a róla szóló életrajzi filmben.