Attila G.   2019. 04. 11.

Szenvedtem

Ennek a filmnek az volt az egyetlen előnye, hogy annak idején premier előtt láthattam a VOX mozimagazin jóvoltából. S bár talán akadtak benne viccesebb, emlékezetesebb momentumok, szerintem végigszenvedtem. A film első részét, a Végre péntek!-et mind a mai napig nem láttam. Pedig azt olvastam például éppen most, hogy hiperszuper.

spikeZ   2017. 03. 05.

Nagyon nem tetszett ez a film, a történet rettenetesen ostoba és a párbeszédek is gagyik. El nem tudom képzelni, ki lehetett a célközönség, mivel a humora is nagyon prosztó.

lollipopp   2017. 01. 31.

Nehéz megragadni, ugyanis nehezen találtam olyan fogódzót, ami alapján egy kicsit is értékelni lehetne ezt a filmet. Egyrészt a színészi alakítások nem nagyon vannak benne, a történet amolyan tessék-lássék módjára van összerakva. Nem is igazán szórakoztató. Ezt a két csillagot is inkább sajnálatból adom.

Tommy Lister
John Witherspoon