Péntek esti gáz

Péntek esti gáz

Next Friday

Craig egy zűrös fekete srác, aki Los Angelesben él a szüleivel. Miután egy mozgalmas péntek után megszabadult a legnagyobb vetélytársától, kényelmesen éli napjait. Ám hamarosan fülébe jut, hogy Debo lelépett a börtönből, és bosszút akar állni rajta. A fiacskáját féltő apa Craiget a nagyapjához, Elroy bácsihoz és az unokatestvéréhez, Day-Dayhez küldi a kertvárosba. Az ember azt hihetné, nincs ideálisabb búvóhely a csendes környéknél, ám Debo itt is rátalál. Persze most is péntek van, és viharos eseményekkel telik a nap, melyek megint próbára teszik Craig túlélési képességét.

Rendező: Steve Carr
Jacob Vargas
Tommy Lister

2019.04.11 Attila G.

Szenvedtem

Ennek a filmnek az volt az egyetlen előnye, hogy annak idején premier előtt láthattam a VOX mozimagazin jóvoltából. S bár talán akadtak benne viccesebb, emlékezetesebb momentumok, szerintem végigszenvedtem. A film első részét, a Végre péntek!-et mind a mai napig nem láttam. Pedig azt olvastam például éppen most, hogy hiperszuper.

2017.03.05 spikeZ

Nagyon nem tetszett ez a film, a történet rettenetesen ostoba és a párbeszédek is gagyik. El nem tudom képzelni, ki lehetett a célközönség, mivel a humora is nagyon prosztó.

2017.01.31 lollipopp

Nehéz megragadni, ugyanis nehezen találtam olyan fogódzót, ami alapján egy kicsit is értékelni lehetne ezt a filmet. Egyrészt a színészi alakítások nem nagyon vannak benne, a történet amolyan tessék-lássék módjára van összerakva. Nem is igazán szórakoztató. Ezt a két csillagot is inkább sajnálatból adom.

A nevem Earl
2005