Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Liam Neeson
Patrick Stewart
Morgan Freeman
Mark Wahlberg

PadmeAmidala   2021. 08. 10.

Az első résztől ugyan kicsivel gyengébb, és néhány poén erőltetett, de még így is egy jó vígjáték. Tedet nem lehet megunni. Talán picit feleslegesen lett hosszabb a film az első résztől. 8/10

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Az első rész sokkal jobb volt, mindenki Ted-né a plüssmaci változat megjelenését várta, a káromkodás ész nélkül és a az eget verő marhaságok most sem maradhattak el.

indingo   2017. 04. 10.

nem lett gyengébb, mint az első, csak ott már megszokta az ember, hogy beszél a maci, meg trágár is. Itt a második részben is ez volt a fő elem, a történet pedig másodlagos.

dulkap   2015. 08. 17.

Én azt kaptam tőle amit vártam, kicsit talán több drámával, mint amennyire szükség lett volna. Kissé önismétlő voltak a szituációk, de ez már a Reszkessetek betörők 2-ben sem zavart annyira. Viszont a poénok és a rengeteg utalás nagyon ott volt és én... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Az első rész az egyik kedvencem, ezért nagyon vártam a folytatást, de elmaradt az előzetes elképzeléseimtől.

Deku   2017. 09. 13.

Minden kedvem elment a filmezéstől. Konkrétan a végéig kerülgetett az unalom. Látványilag rendben volt és ez az egyetlen jó dolog ebben a filmben meg talán még a háttérzenék de semmi több.

Szilonka   2017. 10. 17.

Mondanivalója nincs a filmnek azt, ne is keressük de egy kedvelhető vígjáték. Picit beteg néhol, de vannak benne nagyon vicces jelenetek is. Marknak nagyon jól állt a szerep.

A film összbevétele 215 863 606 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 200 833 916 forintot termelt.

Liam Neeson a stáblista végén visszatér egy rövid jelenet erejéig.

A Comic-Con bunyóban John fejére eső tv utalás az első részre, igaz ott némileg kisebb a tv.

9/11-es poén azért hallható a filmben, mert míg Seth lekéste az egyik eltérített gépet, addi Marknak volt jegye a gépre, de végül valami miatt átcsekkolt egy későbbire.

John Candy Repülők, vonatok, autók című filmben készült jelenetének újrajátszása volt, mikor Ted autót vezet.

Ted animációs szereplő, ennek nagy előnye volt, hogy a kiadásig lehetett szövegén módosítani, ezért olyan frissek a poénjai.

Seth MacFarlene utólag tán már nem is örül annyira annak, hogy beszólogatós-kanos-drogos-ivós plüssmackója akkora sztár lett 2012-ben. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»

A liberális politikai és konzervatív filmművészeti elveket valló Seth MacFarlane ismét értékeket ütköztet ahelyett, hogy hagyná elszállni az agyát. Főleg emiatt lett részleteiben szuper, összességében mégis elviselhetetlen a Ted 2. több»

Az eredetileg sitcomnak tervezett film második felvonása jobban járt volna, hogy ha tényleg a tv keretein belül marad. több»