Ted 2

VvV   2019. 12. 10.

Az első rész hangulatát tudta hozni. A poénok helyenként még ütősebbek és agyamentek voltak, mint korábban. TED hatalmas karakter.

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Az első rész sokkal jobb volt, mindenki Ted-né a plüssmaci változat megjelenését várta, a káromkodás ész nélkül és a az eget verő marhaságok most sem maradhattak el.

indingo   2017. 04. 10.

nem lett gyengébb, mint az első, csak ott már megszokta az ember, hogy beszél a maci, meg trágár is. Itt a második részben is ez volt a fő elem, a történet pedig másodlagos.

dulkap   2015. 08. 17.

Én azt kaptam tőle amit vártam, kicsit talán több drámával, mint amennyire szükség lett volna. Kissé önismétlő voltak a szituációk, de ez már a Reszkessetek betörők 2-ben sem zavart annyira. Viszont a poénok és a rengeteg utalás nagyon ott volt és én... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Az első rész az egyik kedvencem, ezért nagyon vártam a folytatást, de elmaradt az előzetes elképzeléseimtől.

Deku   2017. 09. 13.

Minden kedvem elment a filmezéstől. Konkrétan a végéig kerülgetett az unalom. Látványilag rendben volt és ez az egyetlen jó dolog ebben a filmben meg talán még a háttérzenék de semmi több.

Szilonka   2017. 10. 17.

Mondanivalója nincs a filmnek azt, ne is keressük de egy kedvelhető vígjáték. Picit beteg néhol, de vannak benne nagyon vicces jelenetek is. Marknak nagyon jól állt a szerep.

Tom Brady
Giovanni Ribisi
Bella Thorne
Morgan Freeman
Liam Neeson
Patrick Stewart
Morgan Freeman
Mark Wahlberg

A film összbevétele 215 863 606 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 200 833 916 forintot termelt.

Liam Neeson a stáblista végén visszatér egy rövid jelenet erejéig.

A Comic-Con bunyóban John fejére eső tv utalás az első részre, igaz ott némileg kisebb a tv.

9/11-es poén azért hallható a filmben, mert míg Seth lekéste az egyik eltérített gépet, addi Marknak volt jegye a gépre, de végül valami miatt átcsekkolt egy későbbire.

John Candy Repülők, vonatok, autók című filmben készült jelenetének újrajátszása volt, mikor Ted autót vezet.

Ted animációs szereplő, ennek nagy előnye volt, hogy a kiadásig lehetett szövegén módosítani, ezért olyan frissek a poénjai.

Amikor a Comic-Conon kitör a tömegverekedés, lehet látni, hogy egy Peter Griffin-szerű figura verekszik egy nagyméretű csirkével. Ez a geg gyakran előfordul a Family Guy-ban is.

A Ted 2 összességében nézve szerencsére tudott egy tűrhető, szórakoztató szintet tartani. Nem ér fel az elődhöz, több benne az üresjárat, de egy nyári kikapcsolódásnak jó választás lehet. A stáblista utáni jelenetet pedig megéri kivárni. több»

Seth MacFarlene utólag tán már nem is örül annyira annak, hogy beszólogatós-kanos-drogos-ivós plüssmackója akkora sztár lett 2012-ben. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»

A liberális politikai és konzervatív filmművészeti elveket valló Seth MacFarlane ismét értékeket ütköztet ahelyett, hogy hagyná elszállni az agyát. Főleg emiatt lett részleteiben szuper, összességében mégis elviselhetetlen a Ted 2. több»