Tom Brady
Liam Neeson
Patrick Stewart
Morgan Freeman
Mark Wahlberg

Ted, a szabad szájú plüssmackó élete fordulópontjához érkezett, ugyanis párjával szeretnének gyermeket vállalni. Az ügy számos nehézséget vet fel: Tednek bíróság előtt kell bizonyítania, hogy emberi lény. Barátja és ő felkérik a csinos ügyvédnőt, Samantha Jacksont, aki elvállalja, hogy a bíróság… Több

Forgatókönyvíró: Seth MacFarlane
Premier (HU): 2015.07.16.

ted  (2024)

Ted  (2012)

2023.03.19 drg0602

Na, egy újabb jó kis vígjáték, ahol a maci megint irtó aranyos, olykor durván adja elő magát. Mark Wahlberg jó teljesítményt nyújt az egész film alatt. De film alatt feltűnnek olyan színészek is, mint Morgan Freeman és Liam Neeson, és ők is szuper jó... Több

2015.08.17 dulkap

Én azt kaptam tőle amit vártam, kicsit talán több drámával, mint amennyire szükség lett volna. Kissé önismétlő voltak a szituációk, de ez már a Reszkessetek betörők 2-ben sem zavart annyira. Viszont a poénok és a rengeteg utalás nagyon ott volt és én... Több

2017.05.02 mamiéstöti2

Az első rész sokkal jobb volt, mindenki Ted-né a plüssmaci változat megjelenését várta, a káromkodás ész nélkül és a az eget verő marhaságok most sem maradhattak el.

2017.04.10 indingo

nem lett gyengébb, mint az első, csak ott már megszokta az ember, hogy beszél a maci, meg trágár is. Itt a második részben is ez volt a fő elem, a történet pedig másodlagos.

2016.05.27 Bogi87

Az első rész az egyik kedvencem, ezért nagyon vártam a folytatást, de elmaradt az előzetes elképzeléseimtől.

A film összbevétele 215 863 606 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 200 833 916 forintot termelt.

Liam Neeson a stáblista végén visszatér egy rövid jelenet erejéig.Szerző: mamiéstöti2

A Comic-Con bunyóban John fejére eső tv utalás az első részre, igaz ott némileg kisebb a tv.Szerző: mamiéstöti2

9/11-es poén azért hallható a filmben, mert míg Seth lekéste az egyik eltérített gépet, addi Marknak volt jegye a gépre, de végül valami miatt átcsekkolt egy későbbire. Szerző: mamiéstöti2

John Candy Repülők, vonatok, autók című filmben készült jelenetének újrajátszása volt, mikor Ted autót vezet.Szerző: mamiéstöti2

(2015. 07. 27.)
Vissza a barlangba
Seth MacFarlene utólag tán már nem is örül annyira annak, hogy beszólogatós-kanos-drogos-ivós plüssmackója akkora sztár lett 2012-ben. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

(2015. 07. 27.)
Ezt elkomolykodták
A liberális politikai és konzervatív filmművészeti elveket valló Seth MacFarlane ismét értékeket ütköztet ahelyett, hogy hagyná elszállni az agyát. Főleg emiatt lett részleteiben szuper, összességében mégis elviselhetetlen a Ted 2. Több

(2015. 08. 04.)
A Villámtesók halkan dörögnek
Az eredetileg sitcomnak tervezett film második felvonása jobban járt volna, hogy ha tényleg a tv keretein belül marad. Több

(2015. 07. 20.)
A Ted 2 összességében nézve szerencsére tudott egy tűrhető, szórakoztató szintet tartani. Nem ér fel az elődhöz, több benne az üresjárat, de egy nyári kikapcsolódásnak jó választás lehet. A stáblista utáni jelenetet pedig megéri kivárni. Több

(2019. 05. 15.)
Be kell vallanom, hogy már nem is emlékszem az első részre. Olyannyira nem, hogy még azt is elfelejtettem, hogy Mila Kunis a punis játszott benne. Meg úgy a történetet is. Egyedül Giovanni Ribisi figurája maradt meg, mert a srácot valahogy mostanában nem látom filmben. Van neki, tuti, csak nekem kimaradt. Jól szórakoztam az első részen.... Több