Ted 2

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Az első rész sokkal jobb volt, mindenki Ted-né a plüssmaci változat megjelenését várta, a káromkodás ész nélkül és a az eget verő marhaságok most sem maradhattak el.

indingo   2017. 04. 10.

nem lett gyengébb, mint az első, csak ott már megszokta az ember, hogy beszél a maci, meg trágár is. Itt a második részben is ez volt a fő elem, a történet pedig másodlagos.

dulkap   2015. 08. 17.

Én azt kaptam tőle amit vártam, kicsit talán több drámával, mint amennyire szükség lett volna. Kissé önismétlő voltak a szituációk, de ez már a Reszkessetek betörők 2-ben sem zavart annyira. Viszont a poénok és a rengeteg utalás nagyon ott volt és én rengeteget nevettem. Liam Neeson cameo meg több, mint zseniális benne. Az már az első résznél is rejtély volt, hogy elviekben felelős szülők miért viszik el a 8-10 éves gyerekeiket egy ilyen filmre. Ezúttal ráadásul talán még több a káromkodás, a drog és a szexuális utalás.

Bogi87   2016. 05. 27.

Az első rész az egyik kedvencem, ezért nagyon vártam a folytatást, de elmaradt az előzetes elképzeléseimtől.

Deku   2017. 09. 13.

Minden kedvem elment a filmezéstől. Konkrétan a végéig kerülgetett az unalom. Látványilag rendben volt és ez az egyetlen jó dolog ebben a filmben meg talán még a háttérzenék de semmi több.

Tom Brady
Giovanni Ribisi
Bella Thorne
Morgan Freeman
Liam Neeson
Patrick Stewart
Morgan Freeman
Mark Wahlberg

A Ted 2 összességében nézve szerencsére tudott egy tűrhető, szórakoztató szintet tartani. Nem ér fel az elődhöz, több benne az üresjárat, de egy nyári kikapcsolódásnak jó választás lehet. A stáblista utáni jelenetet pedig megéri kivárni. több»

Seth MacFarlene utólag tán már nem is örül annyira annak, hogy beszólogatós-kanos-drogos-ivós plüssmackója akkora sztár lett 2012-ben. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»

A liberális politikai és konzervatív filmművészeti elveket valló Seth MacFarlane ismét értékeket ütköztet ahelyett, hogy hagyná elszállni az agyát. Főleg emiatt lett részleteiben szuper, összességében mégis elviselhetetlen a Ted 2. több»

Liam Neeson a stáblista végén visszatér egy rövid jelenet erejéig.

(mamiéstöti2 )

A Comic-Con bunyóban John fejére eső tv utalás az első részre, igaz ott némileg kisebb a tv.

(mamiéstöti2 )

9/11-es poén azért hallható a filmben, mert míg Seth lekéste az egyik eltérített gépet, addi Marknak volt jegye a gépre, de végül valami miatt átcsekkolt egy későbbire.