Ted 2

Ted 2

Smoking Barrels
2015/07/20

A Ted 2 összességében nézve szerencsére tudott egy tűrhető, szórakoztató szintet tartani. Nem ér fel az elődhöz, több benne az üresjárat, de egy nyári kikapcsolódásnak jó választás lehet. A stáblista utáni jelenetet pedig megéri kivárni. Több

Revizoronline.com
2015/07/27

Vissza a barlangba
Seth MacFarlene utólag tán már nem is örül annyira annak, hogy beszólogatós-kanos-drogos-ivós plüssmackója akkora sztár lett 2012-ben. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

Filmtekercs.hu
2015/07/27

Ezt elkomolykodták
A liberális politikai és konzervatív filmművészeti elveket valló Seth MacFarlane ismét értékeket ütköztet ahelyett, hogy hagyná elszállni az agyát. Főleg emiatt lett részleteiben szuper, összességében mégis elviselhetetlen a Ted 2. Több

Hetediksor.hu
2015/08/04

A Villámtesók halkan dörögnek
Az eredetileg sitcomnak tervezett film második felvonása jobban járt volna, hogy ha tényleg a tv keretein belül marad. Több

jerrycomovie
2019/05/15

Be kell vallanom, hogy már nem is emlékszem az első részre. Olyannyira nem, hogy még azt is elfelejtettem, hogy Mila Kunis a punis játszott benne. Meg úgy a történetet is. Egyedül Giovanni Ribisi figurája maradt meg, mert a srácot valahogy mostanában nem látom filmben. Van neki, tuti, csak nekem kimaradt. Jól szórakoztam az első részen. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!