Ted

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Seth MacFarlane legjobb eddigi filmje. Mark Wahlberg egyébként is nagy kedvencem, de hatalmas ötlet volt egy ilyen típusú filmbe is kipróbálni, amit azóta már többsoron is megismételt.

indingo   2017. 04. 15.

Mindenképpen egyedi, talán a Roger nyúl a pácban című filmben láttam hasonlót, hogy egy "mesefigura" lép a színre. Van egy stílusa a macinak, ami nagyon kedvelhető és jó a dumája is.

HercegPeter   2016. 12. 03.

Az egyik leginkább túlreklámozott és túldicsért film, amit valaha láttam. Szó se róla, nem rossz, de közel sem olyan jó, mint amire számítani lehetett a beharangozása alapján. Majdnem minden poént káromkodással akarnak elérni. Egyszer bőven belefér, de ha kapcsolgatom a tévét és az egyik csatornán ez megy, valószínűleg tovább kapcsolok. Csalódás volt.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Már csak a villámdal miatt is érdemes volt elkészíteni ezt a filmet. A viccet félretéve mélyebb rétegeket feszeget ez a film, mint amit elsőre beleláthat az egyszeri filmnéző. Mennyire tudunk elszakadni a gyermekkortól? Mennyire visszük magunkkal azokat a szokásokat, amelyek a mieink voltak kiskorunkban és ez mennyire befolyásolja a jelenünket? Aki nem gondolkodni akar annak is kivételesen jó választás ez a film, hiszen a poénok ülnek a szereplők pedig kiválóan lettek castingolva.

Szilonka   2017. 10. 17.

Seth MacFarlane humorát nagyon szeretem, bár itt nem feltétlenül a FAmily Guyban megszokott stílus jött át. Szerettem a történetét és a maci karaktere óriási figura.

Mark Wahlberg

A filmben kameó-szerepekben feltűnik Tom Skerritt és Ryan Reynolds is.

(LionelMessi10)

A bulin karaokézéskor Ted azt mondja: Nincs is olyan hangom mint Peter Griffinnek. Ezzel utalva Seth MacFarlane világhírű sorozatára, a Family Guy-ra és arra is, hogy MacFarlane adja Peter hangját a sorozatban.

(LionelMessi10)

A film összbevétele 323 millió dollár.