A bájkeverő

indingo   2016. 02. 18.

Hihetetlen, hogy már több mint 15 éves a film. Nagyon jó ötlet, kiváló megvalósítással. Fraser maszkjai nagyon jók, vörösként nagyon ronda. Az ördög mindig teljesíti ugyan a kéréseket, de picit elvesz, gondolva itt a kosárlabdázóra.

Szilonka   2017. 06. 06.

Remek vígjáték, pedig már ezer éves. Igazi mese film, nagyon ütős és megunhatatlan poénokkal. A végén kiderül, legjobb minden úgy, ahogy van.

TomÁcs   2018. 04. 16.

Nagyon viccesre sikeredtek ezek a kis történetek,amiken a főhős keresi önmagát. Különbözőek a sztorik és mindben volt valami igazság. A vége is tanulságosra sikeredett.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Nagyon egyedi film, rengeteg jó poén van benne és ami a legfontosabb, hogy úgy vagyunk jók ahogy vagyunk. Nem kell semmin változtatni, ha valakinek nem tetszik akkor elmehet a....

Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Brendon Fraser egyik legjobb régebbi vígjátéka. Imádom. Akármikor újra tudom nézni és szétnevetem rajta magam, ahogy próbálkozik hogy álmai nője észrevegye és vele legyen. Érzelmes és romantikus film, mely ráadásul happy end is. A ördög karaktere pedig zseniálisan lett felépítve.

Brendan Fraser
Elizabeth Hurley

Az Ördög kutyáit Dudley-nak és Peternek hívják. Ez utalás a Bájkeverő (1967) című komédia főszerepeit alakító színészekre, Dudley Moore-ra és Peter Cookra.

(ps)

Elizabeth Hurley 19 különböző ruhában jelenik meg a filmben.

(ps)

A film egy korábbi, hosszabb változatában Elliot még szerencsétlenebb volt, de a tesztközönségnek nem tetszett a karakter.