Ted

Ted

2023.03.19 drg0602

Top vígjáték. Nagyon jó történettel ellátott, vicces jelenetekkel fűszerezett alkotás. Bár erősen 18+ film kategória szerintem, és valamikor érezhető is. Mark Wahlberg viszont jó színész, jó is játssza a rászabott szerepet. Maci nagyon aranyos, olyko... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Seth MacFarlane legjobb eddigi filmje. Mark Wahlberg egyébként is nagy kedvencem, de hatalmas ötlet volt egy ilyen típusú filmbe is kipróbálni, amit azóta már többsoron is megismételt.

2017.04.15 indingo

Mindenképpen egyedi, talán a Roger nyúl a pácban című filmben láttam hasonlót, hogy egy "mesefigura" lép a színre. Van egy stílusa a macinak, ami nagyon kedvelhető és jó a dumája is.

Jó a szöveg,és tetszik a maci is.Wahlberg is ok,de nekem iszonyatosan lapos!Amerikai tucatbaromság,ami a mai igényeknek megfelel,de nem nekem.

2016.12.03 HercegPeter

Az egyik leginkább túlreklámozott és túldicsért film, amit valaha láttam. Szó se róla, nem rossz, de közel sem olyan jó, mint amire számítani lehetett a beharangozása alapján. Majdnem minden poént káromkodással akarnak elérni. Egyszer bőven belefér, ... Több

2017.03.06 GedyPapa

Már csak a villámdal miatt is érdemes volt elkészíteni ezt a filmet. A viccet félretéve mélyebb rétegeket feszeget ez a film, mint amit elsőre beleláthat az egyszeri filmnéző. Mennyire tudunk elszakadni a gyermekkortól? Mennyire visszük magunkkal azo... Több

2017.10.17 Szilonka

Seth MacFarlane humorát nagyon szeretem, bár itt nem feltétlenül a FAmily Guyban megszokott stílus jött át. Szerettem a történetét és a maci karaktere óriási figura.

2019.07.21 Ms. Akárki

Sokat vártam ettől a filmtől, mert a Family Guy imádom. Az alapötlet nem lett volna rossz, de az egész értelmetlen undormány pasis humorra van tele kb. Rendes helyzetkomikus mint a Family Guy-ban is csak elvétve akad. Az előzetesek alapján többet vártam.

2018.08.15 Norbert93

Igen tudom, hogy ez is egy tipikus sablonos amerikai vígjáték egy furcsa alapötlettel, de az utolsó képkockáig szakadtam a röhögéstől. Nagyon vicces film.

2017.11.21 Bazzzsi

Mesefilm felnőtt kisfiúknak. Imádtam a gyerekkori visszatekintéseket, meg ahogy barát lett a Maci és Whalberg. Sok-sok ökörködés, kedvelhető történet.

2018.04.24 TomÁcs

Picit visszarepít a gyerekkorba ez a történet és eszembe juttatja a gyerekkori haverokat és a nagy ökörködéseket. A szabadság érzetet. Könnyed és humoros film.

2016.05.13 VvV

Beteg egy film, de hát Seth MacFarlanetől nem is vár mást az ember. Jó volt a film.

2017.07.29 Lonka

Tetszett a film, bármikor újranézném, bár nem lett a kedvencem. A története elég beteg a ránézésre aranyos kis mackóval, aki elég vulgáris. Kell hozzá egy hangulat.

2019.01.30 Timcsi

Mark Wahlberget nagyon kedvelem és az a kicsit beteg sztori is jól állt neki. Ütősek a beszólások és nem kímél senkit.