Ted

Ted

2015.10.31 katalin19

Édes kis maci élete vagány Ted névvel, amit alkot a filmben nagyon zseniális. A szöveg, az élete, a zenék, a stilusa Tednek minden helyén van. Poén jól keveredik a drámával. Mindenkinek ajánlom.

2015.06.01 *tünde

Ez csak egy értelmetlen film, ami tele van vicces jelenetekkel aztán mikor megkérdezik, hogy miről szólt a film nem tudom elmagyarázni sem mert tényleg egy semmitmondó vígjáték!

2015.05.06 Szeky

Seth MacFarlane első filmes próbálkozása szerintem elég rosszul sikerült. A Family Guy humora egyszerűen nem működik élő szereplős filmben. Bár magyar szinkronnal láttam a filmet, úgy gondolom, hogy az eredeti hang valamennyit segített volna, hogy eg... Több

2015.06.03 miska1967

Nem értem miért kell ennyire a fellegekbe emelni ezt a filmet. Annyira szánalmasak benne a poénok, hogy ettől az egész film meglehetősen bugyutának tűnik. Az a bizonyos ének is hihetetlenül pocsék. Csupán trágár szavak értelmetlen egyvelege.

2018.07.24 kisssjanka

Nagyon aranyos kis film jópofa maci főhőssel. Nagyon jó a duma, a jelenetek, a beszólások. Bár meseszerű, mégis felnőtteknek nyújt igazán jó kikapcsolódást.

2015.06.23 Newyqrk

Láttam vicces volt ennyi. Az a baj hogy a pár együtt létének a feszült légköre ront a helyzeten. Elég lett volna ha Tedről meg a srácról szól és vicc vicc hátán.

2016.09.22 kecsaa

Király film egy igazán piszkos szájú és szexorientált játékmackóval a főszerepben. A Family Guy alkotói ismét megmutatták, mit tudnak. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen típusú filmeket.

2015.01.28 Balu

Ez csak egy értelmetlen,idióta film,ami teli van vicces jelenetekkel aztán mikor megkérdezik,hogy miről szólt a film nem tudom elmagyarázni értelmesen mert tényleg egy semmitmondó vígjáték!

2017.08.30 ocskol

Valósággal szakadtam a nevetéstől ezen a filmen, annyira jók benne a poénok. Ritka az ennyire vicces film. A történet is jó. Ted egy csomó abszurd szituációba keveredik, ettől lesz klassz a film.

2015.05.29 *bella

2016.09.17 krazucsi

Kevés olyan vígjáték vn, amin ilyen jól szórakoztam és ilyen sokat nevettem, mint a Ted-en. Fantasztikusak benne a poénok, sokadik megnézés után is meg tudnak nevettetni.

2016.07.31 Fanni11

Garantaltan mosolyt csal az arcodra!!! Egy valora valt kivansag az alapja!!! Gondoljunk bele mi lenne ha a mi kivansagunk is valora valna?

2015.05.08 Helgus

Nagyon jó vígjáték. Egyedi az ötlet és vicces a megvalósítás. Végig leköti az e-fajta humorra vevő nézőt. A vége kicsit összecsapottra sikerült! Többszöri végigröhögésre ajánlott. :D

2017.01.08 des.tiny59

Elvarázsolt a film és erre kár többet mondani, szerintem fenomenális. Eszméletlen filmet hoztak létre. Nagyon imádom azt amikor teljesen el tudok veszni a filmben és magával ragad a történések sorozata. Nekem ez olyan kellemes élményt okozott, hogy csak dicsérni tudom. Ajánlom mindenkinek.