Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Scott Pilgrim a világ ellen (2010)

Scott Pilgrim vs. the World

elekm90   2020. 05. 10.

Remek, rendkívül szórakoztató és egyedi képi világú film Edgar Wright-tól. Akárcsak a többi filmje, ez is elképesztően jó stílusban van elkészítve, a rendezőtől megszokott humor itt is jelen van, a zenék pedig kiválóak. Akinek nem jön be ez a videójá... több»

ArpiHajdu és Réci   2016. 08. 25.

Nekem nagyon tetszett a film. Alapból szeretem az olyanokat, amelyekben egy valós, vagy fiktív zenekar szerves része a történetnek, de itt nemcsak a zene volt az, ami lenyűgözött, hanem a képi megoldások is, illetve az időnként abszurditásba hajló je... több»

Deku   2017. 10. 22.

Hát ez maga volt a csalódás ennél jobban nem is lehetett volna megfogalmazni. Még egyszer ilyet nem nagyon akarnék látni, tökre lehangoló volt, hogy ilyen minőségű filmet is képesek kiadni valakik a kezük közül.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

Nem olvastam a képregényt szóval ettől szét tudom választani. A film remek volt, vicces, egyedi humora és képi világa van, amitől nem lett unalmas végül. A színészek jó választások voltak ezekhez a szerepekhez. Összességében jó kis film

moviewer   2017. 07. 21.

A film története és látványvilága is elég izgalmas. Igazán egyedi képregényszerű a film, ami kifejezetten jól áll neki. A jelenetek és zenék szerintem nagyon emlékezetesek voltak. Összességében az egész film egy nagyon kellemes élményt nyújtott.

Evcsi95   2016. 09. 26.

Jó kis keresztezése a képregénynek, a filmnek és a játéknak. Egész vicces is volta a maga nemében. Még egy kis szerelemnek is szorítottak helyet.

hejnekem   2015. 05. 09.

Videójáték rajongóknak kötelező. Nagyon vicces, nagyon egyedi stílusú film, sok szép pillanattal, és kitűnő zenével. A stílusa hasonló talán a Kick-Ass-hez, ha valaki azt szerette, akkor ezt is ajánlott megnéznie.

A film elején több előreutalás van a hét exre. Például a hóban az útkereszteződés vagy a cetli a hűtőn.

(moviewer)

A film hatalmasat bukott a kasszáknál, ugyanis a fiatal célközönség inkább letöltötte a filmet.

(moviewer)

Ez a film volt Ellen Wong mozifilmes debütálása.

A filmben Scott Pilgrim négy évvel idősebb a húgánál, Stacynél (előbbi 22, utóbbi 18 éves). A valóságban viszont a Stacyt alakító Anna Kendrick az idősebb, majdnem három évvel korábban született, mint Michael Cera.

A basszusgitár, amelyen Scott játszik a filmben, egy Rickenbacker 4003-as.