Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Walter Mitty titkos élete (2013)

The Secret Life of Walter Mitty

Thibo84   2019. 05. 29.

Véleményem szerint Ben Stiller legjobb alakítását nyújtotta ebben a rendkívüli kalandfilmben, ahol a nézőt káprázatos tájakra kalauzolja el, és közben még tanulságos is. Elképesztő jellemfejlődésen ment keresztül azzal, hogy kimozdult a már megszokot... több»

indingo   2017. 04. 18.

A küzdésről szól a film számmora, és hogy merjünk nagyot álmodni és kilépni a hétköznapokból és bátornak lenni. Gyönyörű tájakra repíti a film a nézőt, imádtam.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Érdekes, elgondolkodtató film. A helyszínek jól vannak kiválasztva és a történet is tetszik. Sosem tudhatjuk, mit tartogat számunkra az élet. Bármelyik nap lehet életünk következő szakaszának a kezdete. Itt is erről van szó. Jól áll a szerep Stillernek.

Berto49   2018. 04. 13.

Szegény Danny Kaye hogy foroghatott a sírjában, hogy a minden tehetség nélküli Stiller próbálkozott a figurájának a megjelenítésével! Nem elég, hogy lépten-nyomon feltűnik a mozivásznon Mr. Stiller, még a rendezést is a kezébe veszi. Valaki már közöl... több»

Szilonka   2017. 07. 11.

Számomra egy igazi érzelem bonbon a film. Nem tudom miért, mert annyira nem különleges a sztori még is van benne valami ami megfogott. A gyönyörű tájak vagy az elveszett kép körüli mizéria.magam sem tudom.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Ennek a filmek jót tett a remake. Tipikusan az a fajta, amit moziban széles vásznon volt érdemes megnézni. A megnézése után kicsit talán elfogadóbb lesz az ember.

VvV   2018. 12. 28.

Igazi kalandos és varázslatos utazás a világ különböző pontjain. A története is magával ragadó.

A filmben a pilóta azzal poénkodik, hogy Grönlandon 8 ember él és Walter pont 8 emberrel találkozik Grönlandon.

A történet 2. filmes feldolgozása.

Kálloy Molnár Péter kölcsönözte magyar hangját Ben Stiller-nek.

Világszerte 188.5 millió dollárt generált, 90 millió dollárból jött létre a film.

Izlandon, Kanadában, USA-ban és Grönlandon forgatták le a filmet, összesen 11 helyszínen.

A világpremier az USA-ban volt 2013. október 5-én.

A Rotten Tomatoes oldalán 51%-ot kapott 182 vélemény alapján.

: Walter Mitty titkos élete c. novellája a New York Times-ban volt először olvasható 1939-ben.

Nincsenek Papa John's éttermek Izlandon. Egy nyugat-izlandi pékséget alakítottak át a forgatás kedvéért.

(kázsé)

A film rendezésére Steven Spielberg is esélyes volt.

(kázsé)