Átkozott boszorkák

Átkozott boszorkák

Practical Magic
AESB

Sally és Gillian, a két testvér mindig is tudatában volt annak, hogy nagyon mások a többi gyerekhez képest. Szüleik halála után nagynénik nevelték fel őket, és már fiatal koruktól kezdve részesei voltak az ősi mágikus hagyományoknak. Ehhez a varázslatos örökséghez azonban társult egy kis… Több

Premier (HU): 1999.01.07.

2023.08.19 Ergit

Tisztában kell lennünk hatalmunkkal, még az átlag embereknek is, pláne a (jó) boszorkányoknak!

2018.01.01 Artemisia

Hangulatos kis történet, de nekem nem egészen kerek, mintha kicsit kidolgozatlan lenne a forgatókönyv. Nem bontja ki eléggé a témát, az átok is túl hamar,egyszerűen oldódik fel. Lehetett volna egy kicsit hosszabb, részletesebb és kalandosabb, de így... Több

2021.11.02 Dorkateo

Átlagos

Nekem nem jött be. Jó ötlet, de a kivitelezés gyengécske. Hiába a sok jó színésznő, nem kerek, nem áll össze a történet. Mintha csak végigsorolták volna a bűbájos filmhez való összes alapanyagot. De nem történt meg a varázslat.

Kidman itt már a csúcson, és Bullock is még nőnek néz ki. Egy olyan habos-babos, de semmilyen, színtelen-szagtalan filmecske. Igaz, aludni tökéletesen lehet rajta, csak halkítsd le!

2015.04.21 rbernadett

Igazi kisvárosi kedves történet egy kis varázslattal, mágiával. Az ImDB-s pontszám inkább a kategóriájának szól nem hiszem, hogy a filmnek, mert ezt a filmet nem lehet nem szeretni. Jó a szereplőválasztás és boszorkányos a történet. Többször nézős. :)

68,3 millió dolláros összbevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

75 millió dollár volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

A film Alice Hoffman azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

SPOILER! Az jelenet, amikor egy fekete kutya követi Sally (Sandra Bullock) férjét a halála napján, nem véletlen. Számos kultúrában (főleg a Brit szigeteken és latin Amerikában) a fekete kutya a közelgő halál jele. Szerző: rbernadett