A nő kétszer (1998)

Sliding Doors

Oliver.guy_   2021. 02. 01.

Érdekes és elgondolkodtató film. Az emberi döntések és a véletlenek közti különbséget és az élet alakulását mutatja be. Kiemeli a sors és az idő nagyon fontos szerepét. Egyszer mindenképp megéri megnézni. Az egyetlen amit hiányoltam az a kicsit több izgalom.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Gwyneth Paltrow egyik legkiemelkedőbb alakítása szerintem. Egyedi érzelmi világgal megtűzdelt szinte már tragikomédia.

indingo   2019. 03. 17.

Nagyon tetszett maga az ötlet, amiből az egész film kiindult. Mi történne, ha 10 másodperccel előbb vagy később érnénk valahova, hogyan alakulna az életünk.

Crystaldeer   2020. 11. 18.

Valamikor a 2000-es évek közepén láttam, mert apámék megvették DVD-n. Akkor még csak tinédzser voltam, de mégis elgondolkodott a film, mert már akkor is foglalkoztatott ez a téma, hogy "mi lenne, ha". Lehet, azóta már több hasonló film is kijött, de ... több»

Deku   2017. 12. 09.

Nagyon tetszett ez a koncepció, én talán idén ezt a filmet dicsérném meg a legjobban. Eldobtam az agyamat, hisz minden mozzanata, a szereplőktől kezdve egészen a történetig minden rendben volt.

dailyfilmsan   2020. 12. 15.

Fú, hát ennek a filmnek a motivációját és a mondanivalóját, történet vonalát nem tudom hova tenni. Elsőnek érdekesnek gondoltam ezt a két szálon futó, duális történetvezetést, aztán kezdett laposodni az egész. Elég romantikus, és kicsit több benne a ... több»

Timcsi   2019. 03. 20.

Végig nagyon érdekfeszítő a film, érdekes az alapstory. Az egyik legjobb Paltrovtól.

Gwyneth Paltrow

A metró jeleneteit a Waterloo állomáson forgatták, a helyszínen történő forgatás 500 fontba kerül óránként a készítőknek.

(dailyfilmsan)

Minnie Drivernek ajánlották fel először a főszerepet, Gwyneth Paltrow csak a második befutó volt.

(dailyfilmsan)