A nő kétszer

Sliding Doors

2024.02.24 Bogi

Mi lenne, ha...

Aki még nem látta ezt a filmet, mindenképpen ajánlom, hiszen olyan, mintha két filmet néznénk egyszerre. Gwyneth Paltrow ebben a filmben is nagyon jó alakítást nyújtott.

2018.12.03 mamiéstöti2

Gwyneth Paltrow egyik legkiemelkedőbb alakítása szerintem. Egyedi érzelmi világgal megtűzdelt szinte már tragikomédia.

2020.11.18 Crystaldeer

Valamikor a 2000-es évek közepén láttam, mert apámék megvették DVD-n. Akkor még csak tinédzser voltam, de mégis elgondolkodott a film, mert már akkor is foglalkoztatott ez a téma, hogy "mi lenne, ha". Lehet, azóta már több hasonló film is kijött, de ... Több

2019.03.17 indingo

Nagyon tetszett maga az ötlet, amiből az egész film kiindult. Mi történne, ha 10 másodperccel előbb vagy később érnénk valahova, hogyan alakulna az életünk.

2017.12.09 Deku

Nagyon tetszett ez a koncepció, én talán idén ezt a filmet dicsérném meg a legjobban. Eldobtam az agyamat, hisz minden mozzanata, a szereplőktől kezdve egészen a történetig minden rendben volt.

2020.12.15 dailyfilmsan

Fú, hát ennek a filmnek a motivációját és a mondanivalóját, történet vonalát nem tudom hova tenni. Elsőnek érdekesnek gondoltam ezt a két szálon futó, duális történetvezetést, aztán kezdett laposodni az egész. Elég romantikus, és kicsit több benne a ... Több

2023.12.14 Ildikó Bacskai

A nő kétszer (1998)

Melankolikus, lassú film, kedves rendezéssel, de engem egyáltalán nem nyűgözött le, se a színészi játék, se a rendezés. A patkány férfi karaktereket jól eltalálták, jól megjelenítették, de kb. ennyi. A történet, amelyben a véletlenszerűséget szerették volna metaforizálni, lapos, szürke és unalmas. Gyenge film.

2019.03.20 Timcsi

Végig nagyon érdekfeszítő a film, érdekes az alapstory. Az egyik legjobb Paltrovtól.

2021.02.01 Oliver.guy_

Érdekes és elgondolkodtató film. Az emberi döntések és a véletlenek közti különbséget és az élet alakulását mutatja be. Kiemeli a sors és az idő nagyon fontos szerepét. Egyszer mindenképp megéri megnézni. Az egyetlen amit hiányoltam az a kicsit több izgalom.

2017.03.09 Hedy0809

Remek film,igazán érdekes a megközelítés és sikerült is jól kivitelezni. Elgondolkodtató, érdekes,érdemes megnézni.

2019.04.18 imreacs82

Korábban nem is gondoltam erről a filmről, hogy ennyire jó lehet... Most néztem meg, és ennyi idő távlatából is azt mondhatom, hogy kiemelkedően jó Paltrow film.

2015.11.21 Robi92

Tetszett,elgondolkoztató film arról,hogy vajon tényleg előre megvan-e írva a sorsunk.A döntéseket és a sorsfordító pillanatokat nagyon jól ábrázolja a film. Egy kicsit lehetett volna több is.

2015.06.14 pindurcat

A film a sorsról, időről , de legfőképp a szerelemről szól. Érdekes a filmben a két idősík, amiben játszódik. Eleinte hozzá kell szokni, de végülis ez teszi még élvezhetőbbé.

2016.12.15 Maxima

Tetszett a filmben hogy reális témákat dolgoz fel, reális, életszerű problémákkal foglalkozik. Magával ragadó érzelmileg is. A színészek alakítása meggyőző, hiteles.