Lelkük rajta

Lelkük rajta

Heart and Souls
JRD

Egy este különös dolog történik négy emberrel. Bár meghalnak egy balesetben, a sors kegyeltjeiként a lelkük a Földön marad: kapnak még egy lehetőséget. Legnagyobb balszerencséjükre, második lehetőségük sikere a jó természetű, ám kissé furcsa Thomas Reilly kezében van. Thomas ugyanis halandó létére arra kárhoztatott, hogy segítse a földhözkötött lelkeket. Bár olykor nehezen viseli ezt a feladatot és a furcsa helyzeteket, amik a szellemek miatt számára adódnak, de azért békésen megvannak ők öten. Csak a fiú környezetét kergetik az őrületbe.

Rendező: Ron Underwood
Premier (HU): 1995.01.10.

2022.05.11 JRD

A tipikus egyik szemünk sír, a másik nevet történet. Egy élő és egy csapatnyi halott lélek érdekes, helyenként abszurdan édes és humoros kapcsolata. Többször is simán meg lehet nézni. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.26 Ms. Akárki

Kedves és egyben megrázó történet is, mert azért mégiscsak egy busznyi ember meghalt a semmiért és egy véletlen folytán még csak nem is tudják miért és hogyan ragadtak a földön. Humorban nem fukarkodik a film az biztos. Robert Downey jr. miatt is érdemes megnézni. Már ilyen fiatalon is nagy tehetség volt.

2018.03.24 Queenakasha

Nem technikailag érdemli meg az 5 csillagomat, de ez a film annyira aranyos és kedves, hogy legszívesebben magamhoz ölelném. Bár megtörténhetne mindaz amiről szól.

2019.03.31 Csillagpor

Ritka egyedi és ötletes film. Nem is értem, miért nem ismerik többen. Robert Downey Jr. itt még nagyon fiatal volt, de alakításában már itt is brillírozott. Az összes buszról levő ittragatt embert imádtam és nagyon érzelmes volt, ahogy a srácnak segí... Több

2015.01.03 Phalanx

Igen...a fiatalka Robert D.J. igen bájos volt, meg az a jelenet is...azzal az átváltozással a munkaértekezleten, nagyon ütős volt...:)

Julia, Johnnak szánt levelében ez állt: "John, sok mindenről szerettem volna ma este beszélni veled, de minden amit mondtam, valahogy rosszul jött ki. Hazajövök, mert szeretnék veled lenni. Remélem, adsz még egy esélyt. Történjen bármi, tudd, hogy én mindig szeretni foglak. Julia"Szerző: Queenakasha

Robert Downey Jr. már játszott együtt Alfre Woodard-al Az éneklő detektívben, Elisabeth Shue-val a Folytatásos forgatásban és Tom Sizemore-al a Született gyilkosokban.Szerző: Queenakasha

A vendég fellépő a "The Purple Onion" klubban Bob Newhart volt, akit fia, Robert William Newhart formált meg a szerepben. Szerző: rbernadett

A "The Purple Onion", egy létező klub San Franciscoban, ahol olyan komédiások léptek fel mint Phyllis Diller és a Smother testvérek (Dick Smothers és Tom Smothers).Szerző: rbernadett