mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Nem véletlen, hogy Tom Hanks mára ilyen magasra jutott a ranglétrán, hisz fiatalkorában is igazi őstehetségnek számított.

a-arnold   2016. 08. 24.

Nagyon kedves, és klasszikus film. Gyerekkorom egyik kedvence volt, mai napig megállja a helyét a film. Hát igen a 80-as években tudtak jó filmeket csinálni.

Kardos   2016. 08. 07.

Nagyon jó romantikus vonulatú vígjáték egy kis fantasztikus vonallal fűszerezve ahogy a gép teljesíti a fiú kívánságát és másnapra felnőtt lesz. Nagyon jó megoldották Tom Hanks-el a gyermeki vonulatot. Zseniális szerintem. Imádom minden filmben de ebben végképp.

dailyfilmsan   2019. 03. 01.

Meglepően jó humora van a filmnek. Van már pár ilyen témjú film és lesz is úgyhiszem még is ez egy alap darab ami megmutatja hogyan kellene ezt az elépzelést megvalósítani. Ami egy kicsit zavart de nem annyira hogy ezt elsőre észrevegyem, hogy a főszereplőnek nem volt megalapozott indíttatása arra hogy felnőttnek kívánja magát. Tom Hanks itt is megmutatta komédiás énjét és nagyon jól állt neki a szerep. Nekem tetszett.

Bob   2017. 11. 29.

A 80-as évek egyik klasszikusa. Pont a minap néztem meg újra. Aki nem látta és szereti Tom Hanks filmjeit, mindenképpen pótolja.

Tom Hanks
Tom Hanks

Susan a filmben egy 1988-as Subaru XT6 -os autót vezet.

(dailyfilmsan )

Amikor Josh a filmben egyedül nézi a televíziót a szobájában, akkor az 1971-es Francia kapcsolat című filmet nézi.

(dailyfilmsan )

Debra Wingernek szánták eredetileg Susan Lawrence szerepét, de a színésznő a forgatás ideje alatt állapotos volt így beajánlotta maga helyett Elizabeth Perkins-t.