Segítség, felnőttem!

Big

2021.11.28 Lubi

Rövidre vágott gyerekkor

A Segítség, felnőttem! több egy bájos nyolcvanas évekbeli komédiánál. A mára igazi vígjátékklasszikussá nemesedett alkotás nemcsak a popkultúrára nyomta rá bélyegét, máig idézett dialógusaival és ikonikussá vált jeleneteivel, hanem Tom Hanks karrierj... Teljes kritika

2018.12.03 mamiéstöti2

Nem véletlen, hogy Tom Hanks mára ilyen magasra jutott a ranglétrán, hisz fiatalkorában is igazi őstehetségnek számított.

Tom Hanks ilyen fiatalon is nagyon jól,és életszerűen hozza a karakterét,Vicces,poénos,de egyben aranyos bájos kis családi mozi.Mindenkinek ajánlom legalább egyszeri megnézésre.

2016.08.24 a-arnold

Nagyon kedves, és klasszikus film. Gyerekkorom egyik kedvence volt, mai napig megállja a helyét a film. Hát igen a 80-as években tudtak jó filmeket csinálni.

2019.03.01 dailyfilmsan

Meglepően jó humora van a filmnek. Van már pár ilyen témjú film és lesz is úgyhiszem még is ez egy alap darab ami megmutatja hogyan kellene ezt az elépzelést megvalósítani. Ami egy kicsit zavart de nem annyira hogy ezt elsőre észrevegyem, hogy a fősz... Több

2019.07.27 Ms. Akárki

Az egyik legkedvencebb filmem Tom Hanks-el. Zseniális történet és kivitelezés. Azóta mindig eszembejut ez a film ha ilyesi jósolós kívánságos játékggépet látok. Pörgős, humoros és érzelmes film.

2021.05.16 stewie_griffin_2005

Nem egy nagy durranás, de aranyos kis film, Tom Hanks jól hozta a szerepét. Mivel ez alapból fantasy film részben, talán el kell tekinteni attól, hogy mégis hogyan szerzett ilyen könnyen munkát a főszereplőnk. Családi/gyerekfilm kategóriába sorolnám (ettől még felnőtteknek is ugyanúgy nézhető).

2017.11.29 Bob

A 80-as évek egyik klasszikusa. Pont a minap néztem meg újra. Aki nem látta és szereti Tom Hanks filmjeit, mindenképpen pótolja.

2016.08.07 Kardos

Nagyon jó romantikus vonulatú vígjáték egy kis fantasztikus vonallal fűszerezve ahogy a gép teljesíti a fiú kívánságát és másnapra felnőtt lesz. Nagyon jó megoldották Tom Hanks-el a gyermeki vonulatot. Zseniális szerintem. Imádom minden filmben de ebben végképp.

2015.11.26 Niki88

Ezt a filmet még korábban gyerek fejjel jobban értékeltem mint most.Akkor még én is ugyanezt kívántam volna mint Josh. Persze érdekes volt ahogy a mindennapi gondokkal szembe kell néznie Tomnak.

2017.01.23 valery

A nyolcvanas évek egyik klasszikusa, Tom Hanks és Elizabeth Perkins színészi összjátéka nem véletlenül aratott nagy sikert akkoriban. Jó sztori, kellemes kikapcsolódás, aranyos jelenetek.

2016.12.15 Maxima

Laza, kellemes kis film, jó poénokkal. Könnyed, kikapcsolódni vágyó estékre kiváló választás. Kellemes, ellazító kikapcsolódást nyújtott. Műfajában jobbak között.

2015.04.20 skyman

Azt szeretem ebben a filmben, hogy bármilyen korban élvezhető. Szerettem gyerekként, szerettem fiatalként, és a gyerekeim is szeretik, mert nagyon tetszik nekik, hogy rajtuk kívül csak kevés gyerek ismeri. Amit nem igazán értek, mert egyébként egy el... Több

2016.05.13 JamesBont

Kellemes kis családi film, amiben egy gyermeklelkű felnőtt - vagy fordítva - végigzongorázik az élet nagy kérdésein, és megpróbálja azt a ehető legjobban megoldani. Természetesen az eredménye némi giccs, egy kis hatásvadászat és az igazi emberi érték... Több