Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A nagyon nagy ő (2001)

Shallow Hal

Ildikó Bacskai   2020. 12. 05.

Az 5 csillagot itt nem annyira a kivitelezés vagy a rendezés kapja, sokkal inkább a zseniális történet, a humoros hangulat és a mély mondanivaló (a komolytalanságok ellenére). Megható film önmagunk és mások elfogadásáról és szeretetéről, vicces köntösbe bújtatva.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Az elejétől a végéig lekötött és szórakoztatónak találtam, ahogy a magyar cím is telitalálat volt. Nekem 5/5!

indingo   2017. 05. 03.

Eléggé bugyuta a története, ami miatt nem lehet komolyan venni. Paltrow kisasszony magyar hangja elképesztően idegesítőre sikeredett.

7ETEDIK   2019. 02. 28.

A belső a fontos

Egyik kedvenc vígjátékom a mai napig. Szerintem a Farelly tesók egyik legjobb filmje, mert amellett hogy eszméletlenül vicces, nagyon mély mondanivalója van. Még pedig az, nem elég a külső ahhoz hogy valakibe beleszeressünk. Mert ha nincs bennünk köz... teljes kritika»

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Gagyi romantikus vígjáték de Jack Black miatt egyszerűen imádom. És az üzenete is nagyon fontos. Nem csupán a külsőségek a fontosak. Gwineth Paltrow-t nem hittem volna hogy ennyire el tudják kövéríteni. Jó sok plussz kilót el kellett cipelnie a forgatáson az biztos.

MMcFly2015   2016. 07. 26.

Nem mai film, de az a szerethető romantikus vígjáték, ami ha bármikor megy a tévébe, nem megyek tovább a csatorna listán. Farrelly filmként kicsit még komolyabb is mint a nagy átlag. A humor nem a túlzott ökörködés, és testnedves poénokból ered. A t... több»

Timcsi   2019. 03. 20.

A két főszereplő különbözősége izgalmas volt, de a története nagyon gyermeteg.

Brooke Burns játssza a csúnya és a szép Katarinát is.

(ps)

Miután Gwyneth Paltrow-nak elkészült a sminkje, először nem a forgatásra ment, hanem az emberek közé. Senki nem ismerte fel a színésznőt, aki ezt a lehetőséget a tapasztalatszerzésnek szentelte. Kíváncsi volt, hogy hogyan viselkednek az emberek egy túlsúlyos nővel.

(ps)

Abban a jelenetben, amelyben Rosemary karamellás almát eszik, elhalad mellettük egy kocsi. A tükröződésben látni lehet Rosemary valódi alakját.

(ps)

Abban a jelenetben, amikor Gwyneth Paltrow a medencébe ugrik, a nagy hullámokat két tömlővel szimulálták.

(ps)

Gwyneth Paltrow sminkjét mintegy négy órába került elkészíteni.